Bieg Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim (ZDJĘCIA)

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-09-04 08:01 | Zmodyfikowano: 2016-09-05 00:13

Blisko 300 osób rywalizowało w obu imprezach rozegranych w niedzielne południe na radiowej ścieżce biegowej.

fot. Andrzej Owczarek (Radio Wrocław)

Na dobre, sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego, Radio Wrocław zaprosiło Was do wspólnego biegania. Na trasie Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim biegacze zmierzyli się z dystansem 5 kilometrów, a najmłodsi rywalizowali w tradycyjnym Biegu Krasnala. Wszystkich dopingowała koncertowo energetyczna i przebojowa Centrala 57.

Emocji i pozytywnej energii nie brakowało także w wieńczącym imprezę  Biegu Krasnala, w którym wystartowało kilkudziesięciu najmłodszych biegaczy.

Rozgrzewkę przed biegiem głównym poprowadził Paweł Kotowski, Trener GT RAT (www.gtrat.pl)

Zawodnicy drużyny biegowej Radia Wrocław, tym razem wystąpili w poważnych rolach. Dawid Dżendżera i Bartosz Masłowiec, na trasie pojawili się z tabliczką "koniec wyścigu".

Jak zwykle biegaczom zagwarantowaliśmy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Grzegorz Brylonek z drużyny biegowej Radia Wrocław miał zasłużone powody do zadowolenia. Nasz najszybszy biegacz zajął 13. miejsce w klasyfikacji generalnej (czas: 20,36 sek.)


W klasyfikacji generalnej triumfował Krzysztof Wiśniowski (16,41 sek.) Zawodnik z Bolesławca o ponad dwadzieścia sekund wyprzedził drugiego na mecie - Bartosza Zająca:

Na najniższym stopniu podium stanął Adam Piskulski (17,29 sek.)


W klasyfikacji generalnej pań triumfowała Justyna Romanowska (20,58 sek.). Kolejne miejsca na podium zajęły Agnieszka Jankowicz (22,08) i Aleksandra Łapiak (22,11).

W kolorowym biegowym peletonie przeważali amatorzy i miłośnicy rekreacyjnego biegania. Dla Bronisławy i Tomasza Stępniów był to już kolejny start w imprezie Radia Wrocław:

Sponsorem biegu była ITAKA

 

Kolejna biegowa impreza Radia Wrocław - 4 grudnia na naszej ścieżce biegowej w Parku Tysiąclecia.

Zdjęcia