W pogoni za św. Mikołajem – bieg Radia Wrocław (ZDJĘCIA, WYNIKI)

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-12-03 08:33 | Zmodyfikowano: 2016-12-03 12:29

Dużo radości i pozytywnej sportowej energii! Za nami radiowy bieg mikołajkowy w Parku Tysiąclecia.

fot. Andrzej Owczarek

Dzisiejszy bieg miał charakter biegu rekreacyjnego, w którym przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Biegaliśmy, obdarowywaliśmy się prezentami, bawiliśmy się wspólnie z Mikołajami przy dźwiękach Radia Wrocław.

Na radiowym biegu wszędzie spotkać można było św. Mikołaja! Mikołaj prowadził rozgrzewkę, dopingował Wasz start, po przekroczeniu mety biegacze otrzymali medale także z rąk Mikołaja.

Każdy uczestnik otrzymał Mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja), imienny nr startowy, a na mecie właśnie medal Radia Wrocław.

W biegu głównym na 3,5 kilometra nie miał sobie równych Jacek Lesiecki. Wrocławianin nic nie robił sobie z mroźnej aury i jako jedyny biegł w krótkich spodenkach i sportowej koszulce na ramiączkach.

Jacek Lesiecki zwyciężył zdecydowanie, pokonując dystans w czasie 11:18 sek. 

W gronie uczestników biegu głównego były m.in. Agnieszka i Anna, które przyjechały z Legnicy:

Chcieliśmy, aby tego dnia wszyscy mieli równe szanse wybiegania dodatkowych nagród. Dlatego specjalne paczki - nagrody czekały na tych, którzy na trasie biegu spotkali lub dogonili św. Mikołaja i otrzymali od niego okolicznościową opaskę.

Emocji i radości nie brakowało także w rywalizacji najmłodszych. Bardzo zadowolony na mecie Biegu Krasnala był Grześ Głogowski:

Każdy mały biegacz otrzymał również radiową paczkę od św. Mikołaja.

A wszystko to przy rytmicznych dźwiękach Radia Wrocław, które przez całą imprezę zagrzewały do walki, wprowadzały w biegowy nastrój i umilały czas.

Wyniki znajdziesz: TUTAJ

REGULAMIN BIEGU Radia Wrocław „W pogoni za św. Mikołajem” w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu

Zdjęcia