Dzieci nadają rytm! Radio Wrocław zaprasza na drugą edycję Biegu Rodzinnego

Michał Kazulo | Utworzono: 2017-03-28 13:03 | Zmodyfikowano: 2017-03-28 14:58

Spotykamy się 4 czerwca (niedziela), o godz. 11.00, na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Wschodnim (obok ulicy Krakowskiej) we Wrocławiu.

UWAGA! Za względu na zamknięcie jednego z mostów w Parku Wschodnim, usytuowanego na trasie biegowej Radia Wrocław, musieliśmy skorygować trasę biegu. Nowa trasa będzie przebiegać podobnie, z lekkimi zmianami polegającymi na ominięciu mostka. Dystans po korekcie trasy będzie wynosił 3,2 km.

Czerwcowy bieg Radia Wrocław to impreza dla dzieci. To one mają dyktować tempo podczas biegu, natomiast dorosły ma za zadanie towarzyszyć dziecku podczas biegu i wspierać je. Celem naszym jest, byście ukończyli bieg wspólnie z dzieckiem. Możecie biec, możecie iść i spacerkiem pokonać dystans. Ważne, aby odbyło się to w tempie dziecka i zgodnie z jego możliwościami. Na pokonanie dystansu będzie mnóstwo czas: limit wynosi aż 1,5 godziny.                                                        

Na bieg zapisuje się osoba dorosła. Zapisujemy się poprzez stronę internetową:                 biegamy.radiowroclaw.pl                                

Tylko osoba dorosła wnosi opłatę startową, która obejmuje zarówno start osoby dorosłej, jak i start dziecka. W dniu biegu, w biurze zawodów otrzymacie dwa identyczne numery startowe: jeden dla siebie, drugi dla dziecka.Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe (zarówno dla dorosłego, jak i dla dziecka) oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę. W Parku Wschodnim jest wyjątkowo cicho i spokojnie. To naszym zdaniem jeden z najładniejszych wrocławskich parków. Jest najmłodszy i jednocześnie najmniej znany wrocławianom, a my szczególnie go polecamy. Jest idealnym miejscem na trucht lub spacer z dzieckiem.

Rozgrzewkę i ćwiczenia ruchowe dla dzieci poprowadzi Trenerka Radiowej Drużyny Biegowej Radia Wrocław, Weronika Machowska.

Przydatne informacje:

Termin imprezy: 4.06.2016 (niedziela), start godz. 11.00
Miejsce: ścieżka biegowa Radia Wrocław w Parku Wschodnim we Wrocławiu
Trasa: wynosi 3200 m. Start znajduje się w miejscu oznaczonym jako „Start” ścieżki biegowej Radia Wrocław. Trasa będzie przebiegała po wyznaczonej i oznakowanej trasie.
Limit czasowy wynosi 90 minut
Limit uczestników: 200 osób dorosłych + towarzyszące im dzieci
Zapisy (od 28.03.2017 do 31.05.2017 godz. 15.00 lub do wyczerpania limitu opłaconych miejsc) na stronie internetowej biegamy.radiowroclaw.pl

Opłata startowa w Biegu Rodzinnym wynosi 35 zł do 30.04.2017, 40 zł do 31.05.2017

Odbiór pakietów startowych w dniu zawodów, w biurze organizatora, czynnym od godz. 9.00

Zapisy od 28.03.2017 na stronie biegamy.radiowroclaw.pl

Wszystkie dzieci zapraszamy do wspólnej zabawy z animatorami. W specjalnej strefie zabaw zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji!
- "świat bańki mydlanej" dzieci będą mogły uczestniczyć w robieniu największej bańki mydlanej, oraz tworzeniu z nich różnych wzorów
- modelowanie różnych kształtów z balonów
- konkurs z nagrodami pod hasłem "ruch to zdrowie"
- zajęcia ruchowe z piłką
- zajęcia sensoryczne
- quiz dla rodziców: "Jak stymulować rozwój dziecka"

Organizatorem placu zabaw jest Firma Radosny Uśmiech

Radosny Uśmiech

Partner biegu:
Staropolanka

Sponsor biegu:
Rafin 
Developer