„W pogoni za św. Mikołajem" – bieg Radia Wrocław [ZDJĘCIA]

Urszula Andruszko | Utworzono: 2018-12-02 14:24 | Zmodyfikowano: 2018-12-03 11:05

300 osób rywalizowało w sumie w biegu głównym i towarzyszącym mu Biegu Krasnala na radiowej ścieżce biegowej w Parku Tysiąclecia we Wrocławiu.

(fot. Radio Wrocław)

Nasze biegi to przede wszystkim dobra zabawa i rekreacja na świeżym powietrzu. Był zatem zdrowy ruch, były podarki w pakietach, posiłek regeneracyjny na mecie i dużo dobrej muzyki. Każdy uczestnik otrzymał mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja), a na mecie medal Radia Wrocław.

Dodatkowe niespodzianki czekały na tych, którzy na trasie biegu spotkali św. Mikołaja. Biegacze otrzymali m.in. m.in. vouchery na karnety do stacji narciarskich Winterpol Karpacz Biały Jar oraz Zieleniec SKI Arena.

Najszybciej 3,5-kilometrową trasę w biegu głównym, podobnie jak przed rokiem,  pokonali Jacek Lesiecki i Danuta Piskorowska. Pełne wyniki TUTAJ

Na trzecim miejscu do mety dobiegł Kamil Gruszczyński, który na radiowy bieg przyjechał z Pastuchowa koło Świdnicy.

Liczną reprezentację na radiowy bieg „W pogoni za św. Mikołajem" wystawił klub ze Strzegomia. W barwach Strzegomskiej 12 byli m.in. uczestnicy niedawnego maratonu w Atenach Brygida Szymańska i Edward Fedyczkowski.

Wszystkich uczestników, jak zwykle profesjonalnie, przygotowała do startu Weronika Machowska. Znaną trenerkę biegową zapytaliśmy przy okazji, jak dobrze przeprowadzić rozgrzewkę przy tak niskiej temperaturze:

Dla dzieci został zorganizowany Bieg Krasnala. Każdy mały biegacz otrzymał również radiową paczkę od św. Mikołaja. Wśród startujących pojawili się zarówno stali uczestnicy radiowych imprez biegowych jak i absolutni debiutanci.

Kolejny radiowy bieg - 17 lutego. Tym razem zapraszamy do wrocławskiego Parku Zachodniego na tradycyjny Bieg Walentynkowy z Radiem Wrocław. Więcej informacji TUTAJ

 

SPONSOREM BIEGU W POGONI ZA ŚW. MIKOŁAJEM BYŁ:

 

FUNDATORZY NAGRÓD:

Zdjęcia