Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8|9
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
136  Jacek  Lesiecki  Wosiek Team/AZS AWF Wrocław  M20/1  M 00:15:53.64  3:10 min/km Wrocław  Polska 
67  Karol  Porczyński  M20/2  M 00:17:41.58  3:32 min/km Wrocław  Polska 
284  Krzysztof  Pruciak  Lecymy Durś / Biegowy Patol  M30/1  M 00:18:13.62  3:38 min/km Oława  Polska 
187  Konrad  Nowak  FattyFat  M30/2  M 00:18:25.70  3:41 min/km Wrocław  Polska 
279  Jakub   Marcinkowski   KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI   M20/3  M 00:18:29.83  3:41 min/km OSTRÓW WIELKOPOLSKI   Polska 
175  Rafał  Gorbenko  #alkorun  M20/4  M 00:18:33.82  3:42 min/km Bystrzyca  Polska 
266  Krzysztof   Adamski   M40/1  M 00:19:06.03  3:49 min/km Wrocław   Polska 
42  Kamil  Paradowski  M20/5  M 00:19:07.16  3:49 min/km Zgorzelec  Polska 
291  Wiktor  Urban  Zabrzańskie Parkowe Bieganie  M30/3  M 00:19:29.31  3:53 min/km Zabrze  Polska 
10  120  Aleksander  Janusz  Sokolec Fans & Benio  M20/6  M 00:19:53.90  3:58 min/km Wrocław  Polska 
11  81  Maciej  Płonowski  M30/4  M 00:20:09.89  4:01 min/km Wrocław  Polska 
12  181  Maciej  Majchrzak  M30/5  M 00:20:19.72  4:03 min/km Wrocław  Polska 
13  163  Marek  Romanowicz  brak  M30/6  M 00:20:33.36  4:06 min/km Wrocław  Polska 
14  206  Grzegorz  Grzegorek  M40/2  M 00:20:34.89  4:06 min/km Kąty Wrocławskie  Polska 
15  32  Daniel  Wójcik  Black Running  M20/7  M 00:20:42.34  4:08 min/km Kamienna Góra  Polska 
16  36  Filip  Marszałek  Sizzurp  M20/8  M 00:20:45.08  4:09 min/km Wrocław  Polska 
17  256  Kamil  Respondek   M20/9  M 00:20:48.17  4:09 min/km Kamienna Góra   Polska 
18  51  Lucjan  Borkowski  M40/3  M 00:20:49.51  4:09 min/km Wrocław  Polska 
19  52  Jarosław  Altewęgier  M40/4  M 00:20:52.42  4:10 min/km Kraków  Polska 
20  22  Łukasz  Bronowicki  M30/7  M 00:20:52.59  4:10 min/km Pajęczak  Polska 
21  272  Tomasz  Froński  M30/8  M 00:20:55.70  4:11 min/km Wrocław  Polska 
22  101  MIŁOSŁAWA  WASIAK  PSZCZÓŁKOWSKI TEAM  K20/1  K 00:20:59.58  4:11 min/km OLSZTYN  Polska 
23  188  Maciej  Adamowicz  M30/9  M 00:21:21.21  4:16 min/km wrocław  Polska 
24  227  Mateusz  Jasiński  M20/10  M 00:21:26.14  4:17 min/km Niemodlin  Polska 
25  299  Paweł  Jasiński  APTENEO RUNNING TEAM  M40/5  M 00:21:28.48  4:17 min/km Siechnice  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8|9

Strona 1 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy