Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
26  40  RAFAŁ  WAJDZIK  M20/11  M 00:21:38.42  4:19 min/km Wrocław  Polska 
27  292  Łukasz  Jung  JUNGBUD  M20/12  M 00:21:38.99  4:19 min/km Wrocław  Polska 
28  146  Maciej  Musiał  4pak  M30/10  M 00:21:42.07  4:20 min/km Wrocław  Polska 
29  89  Adam  Maciejewski  M30/11  M 00:21:54.69  4:22 min/km Wrocław  Polska 
30  229  Robert  Kalita  M30/12  M 00:21:56.50  4:23 min/km Wrocław  Polska 
31  125  Rafał  Peszko  Dąbrowski Team   M20/13  M 00:21:56.68  4:23 min/km Wrocław  Polska 
32  10  Arkadiusz  Gawron  M20/14  M 00:22:14.74  4:26 min/km Wrocław  Polska  
33  231  Monika  Drążewska  Biegamy we Wrocławiu  K20/2  K 00:22:16.75  4:27 min/km Wrocław  Polska 
34  238  Patryk  Czyżykowski  M20/15  M 00:22:17.95  4:27 min/km Wrocław  Polska 
35  217  Piotr  Królikowski  BERGSON TEAM RUN  M30/13  M 00:22:26.74  4:29 min/km Wrocław  Polska 
36  114  Dariusz  Kowalewski  M50/1  M 00:22:28.04  4:29 min/km Byków   Polska 
37  155  Sebastian   Rudny  MilkyWay  M30/14  M 00:22:35.57  4:31 min/km Lubawka  Polska 
38  25  Piotr  Wysocki  M30/15  M 00:22:36.28  4:31 min/km Wrocław  Polska 
39  290  David  Arutyunyan  BIM Russia  M30/16  M 00:22:40.18  4:32 min/km Tartu  Estonia 
40  240  Paweł  Przebierała  M30/17  M 00:22:40.96  4:32 min/km Wrocław  Polska 
41  166  Bartosz  Kałuziński  M20/16  M 00:22:42.31  4:32 min/km Wrocław  Polska 
42  38  Karolina  Szafraniec  LEAN-TECH RUN  K30/1  K 00:22:46.00  4:33 min/km Kiełczów  Polska 
43  226  Magdalena   Polańska   K20/3  K 00:22:46.03  4:33 min/km Wrocław   Polska 
44  225  Piotr  Polański  WATAHA  M40/6  M 00:22:46.56  4:33 min/km Wrocław  Polska 
45  197  Mateusz  Grabowski  Wataha Grupa Treningowa  M30/18  M 00:22:47.19  4:33 min/km Środa Śląska  Polska 
46  230  Robert  Sałapatek  M40/7  M 00:22:52.70  4:34 min/km Lutomia dolna  Polska 
47  278  Janusz  Szcześniak  M30/19  M 00:23:01.78  4:36 min/km Wrocław  Polska 
48  265  Roberto  Catti  M30/20  M 00:23:14.09  4:38 min/km Wroclaw  Poland 
49  57  Agnieszka  Dziergwa  #SobasTeam  K30/2  K 00:23:14.26  4:38 min/km Iwiny  Polska 
50  41  Paweł  Drab  Lean-Tech Run  M40/8  M 00:23:15  4:39 min/km Jeszkowice  Polska 

Strona 2 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy