Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
101  244  Wojciech  Laskowski  M30/38  M 00:26:04.29  5:12 min/km Wrocław  Polska 
102  281  Lucyna  Glos  K30/6  K 00:26:11.25  5:14 min/km Łozina  Polska 
103  282  Daniel  Wiechowski  Muchobronx  M30/39  M 00:26:15.29  5:15 min/km Wrocław  Polska 
104  190  Joanna  Seiffert  K40/3  K 00:26:15.79  5:15 min/km Lizawice  Polska 
105  165  Konrad  Brzeziński  M30/40  M 00:26:18.30  5:15 min/km Wrocław  Polska 
106  13  Lech  Zasławski  X-Team  M30/41  M 00:26:19.99  5:15 min/km Wrocław  Polska 
107  172  Vanessa  Popławska  K20/7  K 00:26:30.99  5:18 min/km Wrocław  Polska 
108  214  Grzegorz  Mandziej  M40/18  M 00:26:33.20  5:18 min/km Strzelin  Polska 
109  212  Michał  Międzybrodzki  M30/42  M 00:26:40.98  5:20 min/km Dobrzykowice  Polska 
110  237  Paweł  Pietraszek  Dzieci Forresta Gumpa  M30/43  M 00:26:41.69  5:20 min/km Wrocław  Polska 
111  31  Andrzej  Szcześniak  WOMP Wrocław  M70/1  M 00:26:41.84  5:20 min/km Wrocław  Polska 
112  257  Marcin  Lenc  M30/44  M 00:26:43.49  5:20 min/km Legnica  Polska 
113  252  Elżbieta  Faryniarz  K30/7  K 00:26:48.93  5:21 min/km Raciborowice  Polska 
114  154  Dariusz  Gadomski  M30/45  M 00:26:50.03  5:22 min/km Wrocław  Polska 
115  283  Joanna  Nowacka  K30/8  K 00:26:50.37  5:22 min/km Domaszczyn  Polska 
116  150  Rusłan  Kostiuk  M30/46  M 00:26:53.29  5:22 min/km Wrocław  Polska 
117  138  Wojciech  Kluczkiewicz  Not Fast Just Furious   M30/47  M 00:26:53.68  5:22 min/km Głubczyce  Polska 
118  152  Oksana  Melnik  K30/9  K 00:26:55.71  5:23 min/km Wroclaw  Polska 
119  271  Julia  Niedźwiecka  K20/8  K 00:26:59.18  5:23 min/km Wrocław  Polska 
120  68  Magdalena  Jarząbek  K30/10  K 00:27:00.83  5:24 min/km Wrocław  Polska 
121  169  Marek  Woliński  M40/19  M 00:27:04.49  5:24 min/km Boguszów Gorce  Polska 
122  250  Mirosław  Tadrała  M50/6  M 00:27:08.12  5:25 min/km Wrocław  Polska 
123  269  Tomasz  Porębski  M30/48  M 00:27:09.25  5:25 min/km Wrocław  Polska 
124  78  Jan  Peszyński  M30/49  M 00:27:10.25  5:26 min/km Wrocław  Polska 
125  123  Arkadiusz  Kromp  Pusia  M40/20  M 00:27:10.44  5:26 min/km Wrocław  Polska 

Strona 5 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy