Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
126  183  Witold  Misztal  Honky Ponky Team  M30/50  M 00:27:10.49  5:26 min/km Wrocław  Polska 
127  102  Magdalena  Kowalska  Slowjogging Wrocław  K30/11  K 00:27:14.74  5:26 min/km Wrocław  Polska 
128  44  Dariusz  Kowalkowski  M30/51  M 00:27:14.81  5:26 min/km Wrocław  Polska 
129  255  Michał  Dżugaj  M20/28  M 00:27:31.04  5:30 min/km Żmigród  Polska 
130  254  Marcin  Slowiak  M30/52  M 00:27:33.27  5:30 min/km Wrocław  Polska 
131  127  Elżbieta  Engel-Abulewicz  Trening Studio 17  K50/1  K 00:27:35.48  5:31 min/km Wrocław  Polska 
132  153  Krzysztof  Śpik  M30/53  M 00:27:35.58  5:31 min/km Wrocław  Polska 
133  77  Anna  Dysiewicz  K30/12  K 00:27:43.27  5:32 min/km Wrocław  Polska 
134  161  Weronika  Hetmańczuk  K20/9  K 00:27:55.98  5:35 min/km Wrocław  polska 
135  151  Agnieszka   Kołodyńska  K40/4  K 00:28:00.38  5:36 min/km Wrocław  Polska 
136  85  marlena  tabisz  K40/5  K 00:28:09.94  5:37 min/km wrocław  polska 
137  191  Anastasiya  Ankhim  K20/10  K 00:28:12.89  5:38 min/km Wroclaw  Polska 
138  157  Tomasz  Multański  M40/21  M 00:28:17.89  5:39 min/km Wrocław  Polska 
139  33  Marek  Wachnik  M40/22  M 00:28:20.09  5:40 min/km Wrocław  Polska 
140  219  Magdalena  Karmowska  K40/6  K 00:28:36.54  5:43 min/km Wrocław  Polska 
141  222  Tomasz  Stepak  BOMOWIE  M30/54  M 00:28:37.57  5:43 min/km Wroclaw  Polska 
142  287  Malwina  Wrotniak  K30/13  K 00:28:43.25  5:44 min/km Wrocław  Polska 
143  104  Patrycja  Korach  Kobiety na medal  K30/14  K 00:28:54.59  5:46 min/km Wroclaw  Polska 
144  158  Katarzyna  Staśkiewicz  K20/11  K 00:28:58.03  5:47 min/km Rawicz  Poland 
145  35  Joanna  Czajkowska  K20/12  K 00:28:59.67  5:47 min/km Wrocław  Polska 
146  236  Marzena  Kozakiewicz  Dzieci Forresta Gumpa  K30/15  K 00:29:05.91  5:49 min/km Wrocław  Polska 
147  294  Agnieszka  Aniołczyk  K40/7  K 00:29:06.72  5:49 min/km Wrocław  Polska 
148  17  Olga  Hankiewicz Bomirska  K40/8  K 00:29:18.77  5:51 min/km Wrocław  Polska 
149  Barbara  Kucharska  K40/9  K 00:29:21.64  5:52 min/km wrocław  polska 
150  177  Jędrzej  Danko  M40/23  M 00:29:25.91  5:53 min/km Wrocław  Polska 

Strona 6 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy