Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
151  298  Marek  Bagiński  APTENEO RUNNING TEAM  M50/7  M 00:29:28.72  5:53 min/km Ludów Śląski  Polska 
152  297  Joanna  Ochej  APTENEO RUNNING TEAM  K30/16  K 00:29:29.43  5:53 min/km Wrocław  Polska 
153  179  Marek  Jaroszek  BOMOWIE  M30/55  M 00:29:32.45  5:54 min/km Wrocław  Polska 
154  37  Anetta  Surowiec  K40/10  K 00:30:08.03  6:01 min/km Wrocław  Polska 
155  26  Marta  Wiśniewska  K30/17  K 00:30:12.37  6:02 min/km Wrocław  Polska 
156  100  Justyna  Skotnicka  Slow Jogging Wrocław   K40/11  K 00:30:15.38  6:03 min/km Opole  Polska 
157  248  Karolina  Becker  Powrót do Korzeni  K30/18  K 00:30:20.12  6:04 min/km Wrocław  Polska 
158  60  Małgorzata  Rusin  K30/19  K 00:30:21.63  6:04 min/km Wrocław  Polska 
159  195  Marta  Szuba  K30/20  K 00:30:21.69  6:04 min/km Wrocław  Polska 
160  277  Magdalena  Wierna  AZS DSW  K30/21  K 00:30:25.06  6:05 min/km Wrocław  Polska 
161  168  Sylwia  Tarnowska  K40/12  K 00:30:27.90  6:05 min/km Wrocław  Polska 
162  53  Tomasz  Dajczak  Strefa Dobrej Formy  M40/24  M 00:30:37.60  6:07 min/km Wrocław  Polska 
163  259  Katarzyna  Mróz  K30/22  K 00:30:43.01  6:08 min/km Wrocław  Polska 
164  289  AGNIESZKA  MAĆKÓW  K40/13  K 00:31:00.41  6:12 min/km PAKOSŁAWICE  Polska 
165  288  KLAUDIA  MAĆKÓW  K40/14  K 00:31:00.49  6:12 min/km PAKOSŁAWICE  Polska 
166  205  Grzegorz  Żmijewski  M30/56  M 00:31:01.11  6:12 min/km Wrocław  Polska 
167  27  Stefan  Wiśniewski  M70/2  M 00:31:06.21  6:13 min/km Wrocław  Polska 
168  276  ANNA  GOŁĘBIEWSKA  K40/15  K 00:31:13.27  6:14 min/km WROCŁAW  POLSKA 
169  Małgorzata  Skibińska  K30/23  K 00:31:19.43  6:15 min/km Wrocław  Polska 
170  82  Agnieszka  Kaliityńska  K30/24  K 00:31:23.30  6:16 min/km Kamieniec Wrocławski  Polski 
171  97  Agnieszka  Ciechowicz  Slow Jogging Wrocław  K40/16  K 00:31:37.53  6:19 min/km Wrocław  Polska 
172  207  Marek  Rzeźniczak  M50/8  M 00:31:45.64  6:21 min/km Wrocław  Polska 
173  126  Paweł  Ciszewski  M20/29  M 00:31:47.06  6:21 min/km Wrocław  Polska 
174  63  katarzyna  starżyk  K20/13  K 00:31:50  6:22 min/km wrocław  Polska 
175  61  andrzej  starżyk  M40/25  M 00:31:50.58  6:22 min/km wrocław  Polska 

Strona 7 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy