Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
108  214  Grzegorz  Mandziej  M40/18  M 00:26:33.20  5:18 min/km Strzelin  Polska 
206  215  Barbara  Mandziej  K30/39  K 00:34:55.07  6:59 min/km Strzelin  Polska 
205  216  Anita  Królikowska  BERGSON TEAM RUN  K40/20  K 00:34:52.46  6:58 min/km Wrocław  Polska 
35  217  Piotr  Królikowski  BERGSON TEAM RUN  M30/13  M 00:22:26.74  4:29 min/km Wrocław  Polska 
185  218  Anita  Osińska  M40/29  M 00:32:55.60  6:35 min/km Krzeptów  Polska 
140  219  Magdalena  Karmowska  K40/6  K 00:28:36.54  5:43 min/km Wrocław  Polska 
52  220  Bartosz  Wojciechowski  M40/9  M 00:23:25.17  4:41 min/km Wrocław  Polska 
100  221  Paweł  Kircuń  M40/17  M 00:25:45.68  5:09 min/km Wrocław  Polska 
141  222  Tomasz  Stepak  BOMOWIE  M30/54  M 00:28:37.57  5:43 min/km Wroclaw  Polska 
61  223  Ireneusz  Kowalski  Druzyna Radia Wrocław  M50/3  M 00:23:57.48  4:47 min/km Wrocław  Polska 
215  224  Katarzyna  Kowalewicz  K40/23  K 00:35:45.01  7:09 min/km Wroclaw  Polska 
44  225  Piotr  Polański  WATAHA  M40/6  M 00:22:46.56  4:33 min/km Wrocław  Polska 
43  226  Magdalena   Polańska   K20/3  K 00:22:46.03  4:33 min/km Wrocław   Polska 
24  227  Mateusz  Jasiński  M20/10  M 00:21:26.14  4:17 min/km Niemodlin  Polska 
51  228  Wojciech  Klich  M20/17  M 00:23:15.34  4:39 min/km Wrocław  Polska 
30  229  Robert  Kalita  M30/12  M 00:21:56.50  4:23 min/km Wrocław  Polska 
46  230  Robert  Sałapatek  M40/7  M 00:22:52.70  4:34 min/km Lutomia dolna  Polska 
33  231  Monika  Drążewska  Biegamy we Wrocławiu  K20/2  K 00:22:16.75  4:27 min/km Wrocław  Polska 
67  232  Konrad  Gieroń  M30/25  M 00:24:21.76  4:52 min/km Wrocław  Polska 
93  233  Ewa  Adamowicz  M30/34  K 00:25:25.05  5:05 min/km wrocław  Polska 
197  234  Marta   Piastun  K30/33  K 00:34:05.07  6:49 min/km Wysoka  Polska 
59  235  Wojciech  Zięba  M30/22  M 00:23:55.63  4:47 min/km Wrocław  Polska 
146  236  Marzena  Kozakiewicz  Dzieci Forresta Gumpa  K30/15  K 00:29:05.91  5:49 min/km Wrocław  Polska 
110  237  Paweł  Pietraszek  Dzieci Forresta Gumpa  M30/43  M 00:26:41.69  5:20 min/km Wrocław  Polska 
34  238  Patryk  Czyżykowski  M20/15  M 00:22:17.95  4:27 min/km Wrocław  Polska 

Strona 8 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy