Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
21  272  Tomasz  Froński  M30/8  M 00:20:55.70  4:11 min/km Wrocław  Polska 
23  188  Maciej  Adamowicz  M30/9  M 00:21:21.21  4:16 min/km wrocław  Polska 
266  Krzysztof   Adamski   M40/1  M 00:19:06.03  3:49 min/km Wrocław   Polska 
54  249  Michał  Skowroński  Go Vegan!  M40/10  M 00:23:37.56  4:43 min/km Wrocław  Polska 
55  268  Dariusz  SZYMAŃSKI  Combat Mama  M40/11  M 00:23:37.88  4:43 min/km Wrocław  Polska 
58  64  Sebastian  Wojciechowski  M40/12  M 00:23:42.60  4:44 min/km Trzebnica  Polska 
66  56  Marcin  Dziadkowiak  M40/13  M 00:24:18.51  4:51 min/km Iwiny  Polska 
69  189  Łukasz  Seiffert  M40/14  M 00:24:33.63  4:54 min/km Lizawice  Polska 
71  247  Grzegorz  Bielecki  Happy School   M40/15  M 00:24:38.69  4:55 min/km Legnica  Polska 
88  Wojciech  Regner  M40/16  M 00:25:13.11  5:02 min/km Wrocław  Polska 
100  221  Paweł  Kircuń  M40/17  M 00:25:45.68  5:09 min/km Wrocław  Polska 
108  214  Grzegorz  Mandziej  M40/18  M 00:26:33.20  5:18 min/km Strzelin  Polska 
121  169  Marek  Woliński  M40/19  M 00:27:04.49  5:24 min/km Boguszów Gorce  Polska 
14  206  Grzegorz  Grzegorek  M40/2  M 00:20:34.89  4:06 min/km Kąty Wrocławskie  Polska 
125  123  Arkadiusz  Kromp  Pusia  M40/20  M 00:27:10.44  5:26 min/km Wrocław  Polska 
138  157  Tomasz  Multański  M40/21  M 00:28:17.89  5:39 min/km Wrocław  Polska 
139  33  Marek  Wachnik  M40/22  M 00:28:20.09  5:40 min/km Wrocław  Polska 
150  177  Jędrzej  Danko  M40/23  M 00:29:25.91  5:53 min/km Wrocław  Polska 
162  53  Tomasz  Dajczak  Strefa Dobrej Formy  M40/24  M 00:30:37.60  6:07 min/km Wrocław  Polska 
175  61  andrzej  starżyk  M40/25  M 00:31:50.58  6:22 min/km wrocław  Polska 
176  196  Marek  Kustosz  M40/26  M 00:31:53.40  6:22 min/km Zgorzelec  Polska 
178  90  Arek  Krzyczmonik  M40/27  M 00:32:23.35  6:28 min/km Wrocław  Polska 
183  185  Dariusz  Kołodziejczyk  M40/28  M 00:32:39.57  6:31 min/km Wrocław  Polska 
185  218  Anita  Osińska  M40/29  M 00:32:55.60  6:35 min/km Krzeptów  Polska 
18  51  Lucjan  Borkowski  M40/3  M 00:20:49.51  4:09 min/km Wrocław  Polska 

Strona 9 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy