Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8|9
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
91  Łukasz  Juszczak  M30/32  M 00:25:23.83  5:04 min/km Oława  Polska 
241  Agnieszka  Filipek  Klub Bobika  K30/47  K 00:40:11.30  8:02 min/km Wrocław  Polska 
169  Małgorzata  Skibińska  K30/23  K 00:31:19.43  6:15 min/km Wrocław  Polska 
56  Michał  Ciesielski  M30/21  M 00:23:38.28  4:43 min/km Wrocław  Polska 
149  Barbara  Kucharska  K40/9  K 00:29:21.64  5:52 min/km wrocław  polska 
194  Mariola  Topolska  SP 30 Wrocław  K20/17  K 00:33:48.53  6:45 min/km Wrocław  Polska 
88  Wojciech  Regner  M40/16  M 00:25:13.11  5:02 min/km Wrocław  Polska 
222  Justyna  Kostaś  K30/42  K 00:36:39.80  7:19 min/km Nadolice wielkie  Polska 
32  10  Arkadiusz  Gawron  M20/14  M 00:22:14.74  4:26 min/km Wrocław  Polska  
243  11  Róża  Błaszczyk  Night Runners Wrocław  K30/48  K 00:40:51.90  8:10 min/km Wrocław  Polska 
106  13  Lech  Zasławski  X-Team  M30/41  M 00:26:19.99  5:15 min/km Wrocław  Polska 
246  14  Agata  WOŹNIAK  K30/50  K 00:43:31.89  8:42 min/km Wrocław  Polska 
224  15  MARCIN  PŁOCICA  M40/34  M 00:36:53.38  7:22 min/km ZGORZELEC  POLSKA 
244  16  Monika  Trzebowska  K30/49  K 00:42:18.78  8:27 min/km Wrocław  Polska 
148  17  Olga  Hankiewicz Bomirska  K40/8  K 00:29:18.77  5:51 min/km Wrocław  Polska 
180  18  Barbara  Sosnowa  K30/26  K 00:32:32.27  6:30 min/km Wroclaw  Polska 
247  19  Agata  Bidzińska  K30/51  K 00:43:48.64  8:45 min/km wrocław  Polska 
236  21  Piotr  Dąbrowski  M30/60  M 00:38:40.45  7:44 min/km Wrocław  Polska 
20  22  Łukasz  Bronowicki  M30/7  M 00:20:52.59  4:10 min/km Pajęczak  Polska 
204  23  Justyna  Bronowicka  K30/38  K 00:34:38.33  6:55 min/km Pajęczak  Polska 
38  25  Piotr  Wysocki  M30/15  M 00:22:36.28  4:31 min/km Wrocław  Polska 
155  26  Marta  Wiśniewska  K30/17  K 00:30:12.37  6:02 min/km Wrocław  Polska 
167  27  Stefan  Wiśniewski  M70/2  M 00:31:06.21  6:13 min/km Wrocław  Polska 
251  28  Michał  Mycko  M40/38  M 00:45:59.76  9:11 min/km Brzeg  Polska 
245  30  Paulina  Dudek  K40/28  K 00:42:20.81  8:28 min/km Wrocław  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8|9

Strona 1 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy