Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Halloween

Bieg Halloween Radia Wrocław – z przymrużeniem oka, z nutką strachu, w przebraniu halloweenowym.

Zapraszamy na imprezę biegową, która skierowana jest nie tylko do miłośników aktywnego spędzania czasu, ale także do tych, którzy lubią dobrze się bawić.

Pobiegniemy w Parku Grabiszyńskim, na dystansie 5 km.

Nie zabraknie halloweenowych akcentów: podświetlanych dyni, efektów dźwiękowych, upiornych przebrań

Dla wszystkich pakiety startowe, a na mecie gorąca zupa-krem z dyni i okolicznościowe medale.

Nagradzamy trzy pierwsze miejsca w kategorii kobiet i trzy pierwsze miejsca w kategorii mężczyzn.

Dla najlepszych mamy karnety narciarskie do Zieleniec Ski Arena i Karpacz Ski Arena, bilety do kina, zaproszenia na koncerty w Radiu Wrocław i zestawy gadżetów.

Dodatkową atrakcją będzie konkurs na najciekawsze, najbardziej zaskakujące przebranie halloweenowe. Wybierzemy pięć kreacji, których autorzy zostaną uhonorowani nagrodami - biletami do kina na wybrany seans i upominkami od Radia Wrocław.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
213  225  Paulina  Szwakop  K30/52  K 00:41:52.74  8:22 min/km Wrocław  Polska 
214  210  Katarzyna  Popiela  Schilsner Industry Group  K30/53  K 00:41:56.93  8:23 min/km Kiełczów  Polska 
216  209  Agnieszka  Hamkało  Schilsner Industry Group  K30/54  K 00:41:58.14  8:23 min/km Nysa  Polska 
220  Agnieszka  Filipek  Klub Bobika  K30/55  K 00:43:03.82  8:36 min/km Wrocław  Polska 
221  10  Róża  Błaszczyk  Night Runners Wrocław  K30/56  K 00:44:52.87  8:58 min/km Wrocław  Polska 
222  16  Agata  Bidzińska  K30/57  K 00:45:33.90  9:06 min/km wrocław  Polska 
223  81  Monika  Trzebowska  K30/58  K 00:45:34.12  9:06 min/km Wrocław  Polska 
225  115  Karolina  Gabryś  Trollownia  K30/59  K 00:47:51.66  9:34 min/km Wrocław  Polska 
70  253  Joanna   Nowacka  K30/6  K 00:28:02.45  5:36 min/km Domaszczyn   Polska 
80  127  Anna  Kowalska  Szaleństwo Motania  K30/7  K 00:28:40.65  5:44 min/km Wrocław  Polska 
84  90  Karolina  Becker  Powrót do Korzeni  K30/8  K 00:28:57.24  5:47 min/km Wrocław  Polska 
97  128  Agata  Biernacka  K30/9  K 00:29:57.97  5:59 min/km Wrocław  Polska 
67  174  marlena  tabisz  K40/1  K 00:27:52.54  5:34 min/km wrocław  polska 
106  47  Edyta  Zych  K40/10  K 00:30:17.77  6:03 min/km Wrocław  Polska 
114  12  Olga  Hankiewicz Bomirska  K40/11  K 00:30:44.65  6:08 min/km Wrocław  Polska 
117  201  Magdalena  Mularczyk  Emenemsy  K40/12  K 00:30:59.89  6:11 min/km Dobrzykowice  Polska 
120  240  Marzena  Dudek  K40/13  K 00:31:13.57  6:14 min/km Gliwice  Polska 
127  175  AGNIESZKA  Sosinska  K40/14  K 00:31:40.29  6:20 min/km Wroclaw  Polska 
129  181  Ewa  Tuszyńska  Będzie Dobrze  K40/15  K 00:31:40.81  6:20 min/km Wrocław  Polska 
132  Barbara  Kucharska  K40/16  K 00:31:48.82  6:21 min/km wrocław  polska 
145  71  Anita  Królikowska  BERGSON TEAM RUN  K40/17  K 00:32:58.30  6:35 min/km Wrocław  Polska 
146  169  Agnieszka  Srebrny  K40/18  K 00:33:01.75  6:36 min/km Rogoż  Polska 
148  53  Adriana  Wietrzyk  K40/19  K 00:33:08.06  6:37 min/km Wroclaw  Polska 
71  17  Anetta  Surowiec  K40/2  K 00:28:17.21  5:39 min/km Wrocław  Polska 
154  15  Agnieszka   Wrożyna   K40/20  K 00:33:58.46  6:47 min/km Łagiewniki  Polska 

Strona 4 z 10, pokazano 25 z 226 wszystkich rekordów

Sponsorzy