Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Otwarcie Trasy Biegowej Radia Wrocław w Parku Tysiąclecia
Dobra zabawa, sportowa rywalizacja i wyjątkowe nagrody. Radio Wrocław zaprasza wszystkich do udziału w otwarciu Trasy Biegowej Radia Wrocław w Parku Tysiąclecia.

Najmłodszych biegaczy zapraszamy na Bieg Krasnala, o godz. 10.40, wokół siłowni na wolnym powietrzu.

Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
Bartek  Durmaj  M30 \ 3  M 00:13:03  3:43 min/km Wrocław  Polska 
103  Łukasz  Kulczewski  KB Vamos Amigos Wrocław  M30 \ 4  M 00:13:14  3:46 min/km Wrocław  Polska 
91  Szymon  Lis  Night Runners Wrocław  M20 \ 2  M 00:13:20  3:48 min/km Wroclaw  Poland 
49  Cezary  Kupiński  Siła Ogra  M40 \ 1  M 00:13:28  3:50 min/km Wrocław  Polska 
101  Krzysztof  Pruciak  Lecymy Durś / Biegowy Patol  M30 \ 5  M 00:13:32  3:52 min/km Oława  Polska 
Jarosław  Baran  M40 \ 2  M 00:13:41  3:54 min/km Wrocław  Polska 
10  25  Damian  Jóźwiak  M30 \ 6  M 00:13:48  3:56 min/km Wrocław  Polska 
11  79  Jakub  Radecki  Pro-Run Wrocław  M40 \ 3  M 00:13:56  3:58 min/km Wrocław  Polska 
12  123  Anna  Więcek  Idea Leasing S.A.  K30 \ 1  K 00:13:57  3:59 min/km Wrocław  Polska 
13  56  Marcin  Chorzępa  KB Harcownik Jelcz-Laskowice  M20 \ 3  M 00:14:04  4:01 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
14  72  Bartosz  Prusiewicz  M30 \ 7  M 00:14:18  4:05 min/km Wrocław  Polska 
15  128  Marek  Jędrzejuk  TRENUJ Z NAMI  M30 \ 8  M 00:14:20  4:05 min/km Wrocław  Polska 
16  107  Paweł  Tubicz  M30 \ 9  M 00:14:21  4:06 min/km Wrocław  Polska 
17  18  Dawid  Jerzyk  M20 \ 4  M 00:14:29  4:08 min/km Kępno  Polska 
18  65  Krzysztof  Samson  M20 \ 5  M 00:14:33  4:09 min/km Wrocław  Polska 
19  54  Tomasz  Smereka  Running Team Milicz  M30 \ 10  M 00:14:40  4:11 min/km Milicz  Polska 
21  109  Katarzyna  Krym  Night Runners Wrocław  K30 \ 2  K 00:15:02  4:17 min/km Smolec  Polska 
20  111  Cezary  Budzeń  M20 \ 6  M 00:15:04  4:18 min/km Wrocław  Polska 
22  63  Agata  Boroń   K20 \ 1  K 00:15:09  4:19 min/km Wrocław  Polska 
23  98  Grzegorz  Góra  Night Runners Wrocław  M30 \ 11  M 00:15:16  4:21 min/km Wrocław  Polska 
24  94  Kinga  Łampika  Night Runners Wrocław  K30 \ 3  K 00:15:17  4:22 min/km Smolec  Polska 
25  134  Maciej  Ciepły  Night Runners Wrocław  M20 \ 7  M 00:15:18  4:22 min/km Wrocław  Polska 
28  118  Grzegorz  Kalinowski  GVT  M40 \ 4  M 00:15:24  4:24 min/km Wisznia Mała  Polska 
26  45  Rafał  Litner  M30 \ 12  M 00:15:26  4:24 min/km Wrocław  Polska 
29  20  Marek  Wójcik  Wójcik biega team  M40 \ 5  M 00:15:37  4:27 min/km Wierzbno  Polska 

Strona 2 z 6, pokazano 25 z 149 wszystkich rekordów

Sponsorzy