Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Wiosenny

Początek wiosny to najlepszy czas, aby rozpocząć lub wznowić przygodę z bieganiem.

Radio Wrocław zaprasza wszystkich wiosennych biegaczy 19 marca 2017, w niedzielę, o godz. 11.00.

Tym razem pobiegniemy na dystansie niespełna 6 km, na którym właściwie każdy może spróbować swoich sił: zarówno osoby, które wytrwale trenowały zimą, jak i biegacze, którzy wiosną rozpoczynają biegową przygodę. Zapraszamy na ścieżkę biegową Radia Wrocław, między mostami Jagiellońskimi i Swojczyckim we Wrocławiu.

Pobiegniemy przy energetycznych dźwiękach Radia Wrocław. Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
24  174  Daniel  Stróżyński  M30/11  M 00:26:40.53  4:26 min/km Wołów  Polska 
25  221  Monika  Drążewska  Biegamy we Wrocławiu  K20/2  K 00:26:44.18  4:27 min/km Wrocław  Polska 
26  45  Adam  Brok  M50/1  M 00:26:53.65  4:28 min/km Wrocław  Polska 
27  188  Arkadiusz  Gastecki  M20/10  M 00:27:05.32  4:30 min/km Bojszowy  Polska 
28  186  Robert  Wróbel  M40/4  M 00:27:05.93  4:30 min/km Wrocław  Polska 
29  76  Artur  Szwabowicz  Energetyk Siechnice  M30/12  M 00:27:09.88  4:31 min/km Kotowice  Polska 
30  162  Damian  Lencki  Cała Oleśnica Biega  M30/13  M 00:27:13.62  4:32 min/km Oleśnica  Polska 
31  78  Łukasz  Polak  Oborygeni  M30/14  M 00:27:17.42  4:32 min/km Oborniki Śląskie  Polska 
32  210  Andrzej  Nowak  Radiowa Akademia Triathlonu  M30/15  M 00:27:25.45  4:34 min/km Wrocław  Polska 
33  Agnieszka  Hawron  K40/1  K 00:27:28.96  4:34 min/km Wrocław  Polska 
34  93  Łukasz   Sędkowski   M30/16  M 00:27:33.76  4:35 min/km trzebnica   Polska 
35  172  Łukasz  Fil  O CO BIEGA  M30/17  M 00:27:43.11  4:37 min/km Wrocław  Polska 
36  213  Franciszek  Kornaś  Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN   M20/11  M 00:28:04.70  4:40 min/km BARDO  POLSKA 
37  199  Wojciech  Gdowski  Feniks  M30/18  M 00:28:22.35  4:43 min/km Jawor  Polska 
38  140  MACIEJ  ŚWIĄTEK  KS GEPARD KĘPNO  M20/12  M 00:28:22.47  4:43 min/km KĘPNO  Polska 
39  196  Jan  Kurzyp  M20/13  M 00:28:25.19  4:44 min/km Bobolice.Śl  Polska 
40  226  Łukasz  Klimczak  M20/14  M 00:28:28.93  4:44 min/km Wrocław  Polska 
41  190  Arkadiusz  Gawron  M20/15  M 00:28:41.16  4:46 min/km Wrocław  Polska  
42  129  Zbigniew  Marzec  M50/2  M 00:28:48.51  4:48 min/km Ząbkowice Śląskie  Polska 
43  214  Tomasz  Mączka  M30/19  M 00:28:55.58  4:49 min/km Brzeg  Polska 
44  141  Lech  Wolak  M30/20  M 00:28:57.81  4:49 min/km Wrocław  Polska 
45  197  Lucjan  Zapiór  M40/5  M 00:28:59.58  4:49 min/km Wilczyce  Polska 
46  139  Tomasz  Hrycaj  M30/21  M 00:29:03.99  4:50 min/km Kołobrzeg  Polska 
47  154  tomasz  Bajsarowicz  GTRAT  M40/6  M 00:29:20.27  4:53 min/km Olawa  Polska 
48  189  Karol  Sobkowiak  M30/22  M 00:29:34.76  4:55 min/km Koło  Polska 

Strona 2 z 8, pokazano 25 z 196 wszystkich rekordów

Sponsorzy