Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Wiosenny III

Radio Wrocław zaprasza wszystkich wiosennych biegaczy 15 kwietnia 2018, w niedzielę, o godz. 11.00.

Początek wiosny to doskonały moment, żeby się odważyć, założyć buty i przebiec kilka kilometrów w przyjaznym gronie.!

Tym razem pobiegniemy na dystansie 6 km, na którym właściwie każdy może spróbować swoich sił: zarówno osoby, które wytrwale trenowały zimą, jak i biegacze, którzy wiosną rozpoczynają biegową przygodę.

Zapraszamy na ścieżkę biegową Radia Wrocław, między mostami Jagiellońskimi
i Swojczyckim we Wrocławiu.

Pobiegniemy przy energetycznych dźwiękach Radia Wrocław.
Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.

DLA NAJLEPSZYCH NAGRODY: Rakiety tenisowe, vouchery na paliwo o wartości 150 zł


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
53  109  Jakub  Szczerba  Szczerba Team  M40/10  M 00:32:48.29  5:28 min/km Wrocław  Polska 
54  71  Monika  Kozak  Wroclaw Marathon Team  K20/3  K 00:33:10.64  5:31 min/km Wrocław  Polska 
55  50  Patrycja  Wittenbeck  ITMZM 2015  K20/4  K 00:33:11.08  5:31 min/km Wrocław  Polska 
56  66  Paweł  Pietraszek  Zespół Niespokojnych Nóg  M30/22  M 00:33:19.96  5:33 min/km Wrocław  Polska 
57  37  Marek  Jaroszek  BOMOWIE  M30/23  M 00:33:34.31  5:35 min/km Wrocław  Polska 
58  19  Wiesław  Szyszka  M50/4  M 00:33:45.18  5:37 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
59  92  Leszek  Kowalczuk  M30/24  M 00:33:46.79  5:37 min/km Wrocław  Polska 
60  83  Tomasz  Glombik  Idea Getin Leasing  M30/25  M 00:33:59.91  5:39 min/km Kiełczów  Polska 
61  77  Marek  Bednarczuk  UnionBiega  M30/26  M 00:34:08.20  5:41 min/km WROCŁAW  Polska 
62  35  Jarek  Niełacny  GATORADE  M40/11  M 00:34:08.51  5:41 min/km Wrocław  Polska 
63  45  artur  domagała  M40/12  M 00:34:11.75  5:41 min/km Gęsiniec  polska 
64  90  Katarzyna  Krawczyk  JKS Salamandra  K20/5  K 00:34:17.21  5:42 min/km Męcinka  Polska 
65  34  Michał  Witkowski  Lampki  M30/27  M 00:34:19.54  5:43 min/km Wrocław  Polska 
66  36  Tomasz  Stepak  BOMOWIE  M30/28  M 00:34:33.07  5:45 min/km Wroclaw  Polska 
67  39  Władysław  Kwaśnicki  M30/29  M 00:35:15.73  5:52 min/km Opole  Polska 
68  93  Angelika  Kosieradzka  K20/6  K 00:35:17.27  5:52 min/km Świeradów Zdrój  Polska 
69  29  Joanna  Klimowicz  K30/3  K 00:35:18.44  5:53 min/km Wrocław  Polska 
70  65  Piotr  Wnęk  M40/13  M 00:35:23.70  5:53 min/km Wroclaw  Polska 
71  48  Anita  Powolna  K20/7  K 00:35:27.17  5:54 min/km Wieruszów  Polska 
73  21  Marzena  Kozakiewicz  Dzieci Forresta Gumpa  K30/4  K 00:35:43.71  5:57 min/km Wrocław  Polska 
74  94  Magdalena  Karmowska  K30/5  K 00:35:45.53  5:57 min/km Wrocław  Polska 
75  95  Bartosz  Wojciechowski  M40/14  M 00:35:46.55  5:57 min/km Wrocław  Polska 
76  17  Alicja  Masłyk  K30/6  K 00:35:53.00  5:58 min/km Świdnica  Polska 
77  42  Łukasz  Buczek  M20/12  M 00:35:54.93  5:59 min/km Wrocław  Polska 
78  88  Piotr  Karbowski  M30/31  M 00:36:16.63  6:02 min/km Dobrzykowice  Polska 

Strona 3 z 5, pokazano 25 z 104 wszystkich rekordów