Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Nocny w Parku Grabiszyńskim

W Noc Świętojańską Radio Wrocław zaprasza na nocną przygodę biegową. Już wkrótce w Parku Grabiszyńskim rozbłysną latarnie i bieganie w parku będzie możliwe również po zmroku.

Oświetlone alejki są nie lada gratką dla amatorów wieczornego biegania, dlatego postanowiliśmy jako pierwsi zaprosić do biegu, który przetestuje trasę, sprawdzi, jak wygląda i funkcjonuje oświetlony Park Grabiszyński.

Pobiegniemy trasą, którą wytyczyły nowe latarnie: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
74  282  Anna  Wolano  K40/7  K 00:24:36.39  4:55 min/km Słotwina  POLSKA 
75  213  Marek  Rybarczyk  M40/14  M 00:24:37.16  4:55 min/km Wrocław  Polska 
76  254  Przemysław  Kudziński  M30/26  M 00:24:45.06  4:57 min/km Wrocław  Polska 
77  121  Ireneusz  Kowalski  Druzyna Radia Wrocław  M50/5  M 00:24:47.47  4:57 min/km Wrocław  Polska 
78  197  Piotr  Ksenycz  M40/15  M 00:24:50.91  4:58 min/km Szprotawa  Polska 
79  130  Małgorzata  Kuligowska  K20/3  K 00:24:55.17  4:59 min/km Wrocław  Polska 
80  169  Martyna  Będkowska   K30/6  K 00:24:55.22  4:59 min/km Wrocław  Polska 
81  129  Patryk  Kuligowski  M20/19  M 00:24:55.59  4:59 min/km Wrocław  Polska 
82  100  Sebastian  Boguszewicz  Ciekawe jak długie może być to pole i ile znaków uda się wpisać! :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~  M30/27  M 00:24:58.54  4:59 min/km Wrocław  Polska 
83  279  Christian  Czesch  M40/16  M 00:25:00.51  5:00 min/km Perchtoldsdorf  Austria 
84  144  Sylwester  Wolek  M30/28  M 00:25:00.54  5:00 min/km Wrocław  Polska 
85  81  Dębska  Agnieszka  Wrocław Marathon Team  K50/1  K 00:25:05.13  5:01 min/km wroclaw  Polska 
86  194  Wojtek   Bundyra   M30/29  M 00:25:05.15  5:01 min/km WROCŁAW  Polska 
87  246  Beata  Jakubowska  Biegamy we Wrocławiu  K30/7  K 00:25:12.37  5:02 min/km Wrocław  Polska 
88  40  Krzysztof  Latuszek  M40/17  M 00:25:15.09  5:03 min/km Wrocław  Polska 
89  17  Izabela  Stankiewicz  K40/8  K 00:25:16.62  5:03 min/km Wrocław  Polska 
90  122  Andrzej  Litwin  M60/1  M 00:25:16.72  5:03 min/km Leszno  Polska 
91  271  Przemek  Zdancewicz  M20/20  M 00:25:28.69  5:05 min/km Wrocław  Polska 
92  257  Sławomir  Stępień  M30/30  M 00:25:30.34  5:06 min/km Kobierzyce  Polska 
93  44  Krzysztof  Wieloch  Blue Dolphin Team  M30/31  M 00:25:30.49  5:06 min/km Wrocław  Polska 
94  155  Paula  Kadyszewska  Pro run  K20/4  K 00:25:35.67  5:07 min/km Wrocław   Polska  
95  124  Jakub  Niedźwiecki  M20/21  M 00:25:37.01  5:07 min/km Wrocław  Polska 
96  75  Paweł  Drab  Lean-Tech Run  M40/18  M 00:25:47.34  5:09 min/km Jeszkowice  Polska 
97  68  Aleksandra  Marczukiewicz  WKURW_TEAM  K30/8  K 00:25:48.18  5:09 min/km Wrocław  Polska 
98  276  Radek  Będkowski  M30/32  M 00:25:51.90  5:10 min/km Wroclaw  Polska 

Strona 4 z 12, pokazano 25 z 276 wszystkich rekordów

Sponsorzy