Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Nocny w Parku Grabiszyńskim

W Noc Świętojańską Radio Wrocław zaprasza na nocną przygodę biegową. Już wkrótce w Parku Grabiszyńskim rozbłysną latarnie i bieganie w parku będzie możliwe również po zmroku.

Oświetlone alejki są nie lada gratką dla amatorów wieczornego biegania, dlatego postanowiliśmy jako pierwsi zaprosić do biegu, który przetestuje trasę, sprawdzi, jak wygląda i funkcjonuje oświetlony Park Grabiszyński.

Pobiegniemy trasą, którą wytyczyły nowe latarnie: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
149  Maciej  Czaja  Miniclassic  M40/25  M 00:28:29.92  5:41 min/km Wrocław  Polska 
150  218  Aneta  Krawczyk  K30/26  K 00:28:30.13  5:42 min/km Złotoryja  Polska 
151  229  Malgorzata  Lektarska  K40/18  K 00:28:30.17  5:42 min/km Olawa  Polska 
152  45  Marzena  Kozakiewicz  Dzieci Forresta Gumpa  K30/27  K 00:28:34.61  5:42 min/km Wrocław  Polska 
153  232  Jakub  Kazimierczak  M20/25  M 00:28:34.80  5:42 min/km Wrocław  Polska 
154  236  Małgorzata  Michalska  K50/3  K 00:28:41.33  5:44 min/km Stara Bystrzyca  Polska 
155  141  Alina  Czewżyk  K30/28  K 00:28:41.75  5:44 min/km Kobierzyce  Polska 
156  60  Danuta  Filary  K30/29  K 00:28:44.74  5:44 min/km Wrocław  Polska 
157  38  Anna  Ucherek  K30/30  K 00:28:47.27  5:45 min/km Wroclaw  Polska 
158  18  Dorota   Jakimiuk   WROCLAW MARATHON TEAM  K30/31  K 00:28:51.04  5:46 min/km Wrocław   Polska 
159  99  Marta  Szostak  Wroclaw Marathon Team  K30/32  K 00:28:51.53  5:46 min/km Świdnica  Polska 
160  260  Małgorzata  Szynalik-Matczak  K40/19  K 00:28:52.06  5:46 min/km Wrocław  Polska 
161  142  Ewa  Dyrek  K30/33  K 00:28:55.32  5:47 min/km Kobierzyce  Polska 
162  157  artur  domagała  M40/26  M 00:28:56.07  5:47 min/km Gęsiniec  polska 
163  Agnieszka  Trela  K30/34  K 00:29:01.92  5:48 min/km Wrocław  Polska 
164  251  Patrycja  Fryc  K30/35  K 00:29:02.48  5:48 min/km Wrocław  Polska 
165  64  Joanna  Smagacz  K20/12  K 00:29:07.39  5:49 min/km Złoty Stok  Polska 
166  115  Patrycja  Korach  Kobiety na medal  K30/36  K 00:29:15.40  5:51 min/km Wroclaw  Polska 
167  126  Klaudia  Bandziak  Alior Running Team  K30/37  K 00:29:15.48  5:51 min/km Wrocław  Polska 
168  116  Maciej  Socha  M30/40  M 00:29:17.28  5:51 min/km Wrocław  Polska 
169  298  Sylwia  Klewańczuk  K30/38  K 00:29:19.52  5:51 min/km Wrocław  Polska 
170  61  Arkadiusz  Kromp  Pusia  M40/27  M 00:29:20.87  5:52 min/km Wrocław  Polska 
171  131  Karolina  Woźny  K20/13  K 00:29:22.03  5:52 min/km Wrocław  Polska 
172  127  Agnieszka  Kudryńska  K30/39  K 00:29:32.32  5:54 min/km Wrocław  Polska 
173  71  Maja  Biała  Slow jogging Wrocław  K30/40  K 00:29:32.39  5:54 min/km Wrocław  Polska 

Strona 7 z 12, pokazano 25 z 276 wszystkich rekordów

Sponsorzy