Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
13  31  Jerzy   Mirski   WKURW-TEAM  M20/5  M 00:22:22.78  4:28 min/km Grębocice  Polska 
103  32  Marta  Szuba  K30/15  K 00:30:56.34  6:11 min/km Wrocław  Polska 
54  33  Adela  Maziarek  K30/3  K 00:26:08.38  5:13 min/km Niemodlin  Polska 
34  Piotr  Malecha  M20/4  M 00:20:42.85  4:08 min/km Opole  Polska 
149  35  Agata  WOŹNIAK  K30/31  K 00:45:52.20  9:10 min/km Wrocław  Polska 
77  36  Marta  Bartkowiak  K20/5  K 00:28:13.03  5:38 min/km Wrocław  Polska 
64  37  Michał  Bartkowiak  M20/18  M 00:27:09.82  5:25 min/km Wrocław  Polska 
81  38  Julia  Kujawińska  K20/6  K 00:28:32.43  5:42 min/km Bolesławiec  Polska 
39  Mariusz  Huzarski  M30/4  M 00:21:14.39  4:14 min/km Wilkowa  Polska 
96  40  Katarzyna  Huzarska  K30/13  K 00:30:24.18  6:04 min/km Wilkowa  Polska 
41  Paweł  Kwiatek  M20/1  M 00:18:09.96  3:37 min/km Wrocław  Polska 
121  45  Adrianna  Piejko  K20/11  K 00:33:38.10  6:43 min/km Wrocław  Polska 
76  46  Mateusz  Skinder  M30/25  M 00:28:07.46  5:37 min/km Wrocław  Polska 
102  47  Kamila  Augustyn  Rafin Developer  K20/9  K 00:30:50.47  6:10 min/km Wrocław  Polska 
117  48  Karolina  Skinder  K30/21  K 00:32:30.49  6:30 min/km Wrocław  Polska 
17  50  Maciej  Musiał  4pak  M30/5  M 00:22:34.19  4:30 min/km Wrocław  Polska 
38  51  Mateusz  Janowski  M20/12  M 00:25:03.29  5:00 min/km Wrocław  Polska 
52  Jarosław  Altewęgier  M40/1  M 00:20:58.79  4:11 min/km Kraków  Polska 
80  54  Łukasz  Buczak  M20/19  M 00:28:29.26  5:41 min/km Wrocław  Polska 
18  56  Kacper  Floryn  JZG  M20/7  M 00:22:41.93  4:32 min/km WROCŁAW  Polska 
108  57  Magda  Wróblewska  K40/8  K 00:31:23.31  6:16 min/km Spalice  Polska 
58  Paweł  Nowak  Land Rower Wrocław/Night Runners Wrocław  M30/3  M 00:20:20.45  4:04 min/km Wrocław  Polska 
118  59  Kamila  Dziadykiewicz  K30/22  K 00:32:33.25  6:30 min/km Siemianice  Polska 
27  61  Paweł  Fidelak  M40/6  M 00:23:51.93  4:46 min/km Wrocław   Polska 
152  62  Krzysztof  Znamirowski  Radia Wrocław  M40/23  M 00:53:05.77  10:37 min/km Wrocław  Polska 

Strona 2 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy