Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
51  Tomasz  Olas  M30/17  M 00:25:59.13  5:11 min/km Wrocław  Polska 
52  154  Michał  Maj  M20/16  M 00:26:06.06  5:13 min/km Wrocław  Polska 
53  66  Michał  Jarzyna  M20/17  M 00:26:07.83  5:13 min/km Wrocław  Polska 
54  33  Adela  Maziarek  K30/3  K 00:26:08.38  5:13 min/km Niemodlin  Polska 
55  100  Michał  Błaszczok  M30/18  M 00:26:17.24  5:15 min/km Wrocław  Polska 
56  77  Piotr  Styrkowiec  M40/12  M 00:26:21.64  5:16 min/km Wrocław  Polska 
57  73  Andrzej  Kuszell  M40/13  M 00:26:22.74  5:16 min/km Wrocław  Polska 
58  142  Dariusz  Wein  M60/2  M 00:26:26.61  5:17 min/km Wąsosz  Polska 
59  22  Eliza  Łojewska  K30/4  K 00:26:33.18  5:18 min/km Wrocław  Polska 
60  85  damian  majcher  K30/5  M 00:26:34.87  5:18 min/km wysoka  polska 
61  129  Paweł  Pietraszek  Klub Bobika  M30/19  M 00:26:58.07  5:23 min/km Wrocław  Polska 
62  28  Aleksandra  Marczukiewicz  WKURW_TEAM  K30/6  K 00:26:58.73  5:23 min/km Wrocław  Polska 
63  135  Maciej  Złotogórski  M40/14  M 00:27:04.66  5:24 min/km Tyniec Maly  Polska 
64  37  Michał  Bartkowiak  M20/18  M 00:27:09.82  5:25 min/km Wrocław  Polska 
65  104  Grzegorz  Łukasiewicz  Drużyna Biegowa Radia Wrocław  M50/2  M 00:27:10.13  5:26 min/km Wrocław  Polska 
66  107  Agnieszka  Bieganowska  K30/7  K 00:27:15.30  5:27 min/km Wrocław  Polska 
67  76  Przemysław  Twardowski  M30/20  M 00:27:22.01  5:28 min/km Wrocław  Polska 
68  138  Olha  Mishchenko  Bodyhub  K20/3  K 00:27:22.27  5:28 min/km Radwanice  Polska 
69  170  Robert   Cynk   Nasz Domasław  M50/3  M 00:27:40.79  5:32 min/km Domasław   Polska  
70  128  Angelika  Kosieradzka  K20/4  K 00:27:41.82  5:32 min/km Świeradów Zdrój  Polska 
71  127  Władysław  Kwaśnicki  M30/21  M 00:27:42.72  5:32 min/km Opole  Polska 
72  132  quang  pham  M30/22  M 00:27:42.95  5:32 min/km Wrocław  polska 
73  81  Rafał  Piekarski  ---  M30/23  M 00:27:43.32  5:32 min/km Pruszowice  Polska 
74  82  Grzegorz  Pietrucha  ---  M50/4  M 00:27:43.49  5:32 min/km Sieradz  Polska 
75  Bartosz  Żółtowski  M30/24  M 00:27:50.09  5:34 min/km Wrocław  Polska 

Strona 3 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy