Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
129  65  Justyna  Mucha  K20/12  K 00:34:43.62  6:56 min/km Wrocław  Polska 
53  66  Michał  Jarzyna  M20/17  M 00:26:07.83  5:13 min/km Wrocław  Polska 
85  67  Anetta  Surowiec  K40/3  K 00:28:53.30  5:46 min/km Wrocław  Polska 
107  68  Sylwia  Tarnowska  K40/7  K 00:31:17.43  6:15 min/km Wrocław  Polska 
101  69  katarzyna  pawlak  RADIO WROCŁAW  K40/5  K 00:30:48.06  6:09 min/km wrocław  Polska 
115  70  Tomasz  Kalinowski  M40/18  M 00:32:16.35  6:27 min/km Wroclaw  Polska 
133  71  Joanna  Pokorny  K40/11  K 00:35:12.41  7:02 min/km Wrocław  Polska 
57  73  Andrzej  Kuszell  M40/13  M 00:26:22.74  5:16 min/km Wrocław  Polska 
112  74  Leszek  Sobolewski  amator  M50/7  M 00:31:52.76  6:22 min/km Wrocław  Polska 
12  75  Agnieszka  Osmolak  PRO RUN WROCŁAW   K30/1  K 00:22:07.10  4:25 min/km Wrocław  Polska 
67  76  Przemysław  Twardowski  M30/20  M 00:27:22.01  5:28 min/km Wrocław  Polska 
56  77  Piotr  Styrkowiec  M40/12  M 00:26:21.64  5:16 min/km Wrocław  Polska 
114  78  Magdalena  Zamoyska  K30/20  K 00:32:10.73  6:26 min/km Wrocław  Polska 
90  79  Katarzyna  Niemira  K40/4  K 00:29:49.41  5:57 min/km Wrocław  Polska 
130  80  Lilianna  Koredczuk  K20/13  K 00:34:47.82  6:57 min/km Wrocław  Polska 
73  81  Rafał  Piekarski  ---  M30/23  M 00:27:43.32  5:32 min/km Pruszowice  Polska 
74  82  Grzegorz  Pietrucha  ---  M50/4  M 00:27:43.49  5:32 min/km Sieradz  Polska 
10  83  Marcin  Maziarek  M40/2  M 00:21:36.94  4:19 min/km Opole  Polska 
92  84  Robert  Kovacs  M30/30  M 00:29:51.11  5:58 min/km M. Wrocław  Polska 
60  85  damian  majcher  K30/5  M 00:26:34.87  5:18 min/km wysoka  polska 
43  86  Krzysztof  Bzdyl  M60/1  M 00:25:16.65  5:03 min/km Wrocław  Polska 
79  87  Tomasz  Borowski  ArtiBau  M40/15  M 00:28:25.40  5:41 min/km Smolec  Polska 
88  Michał Esteban  Łojko  Rajtarowianka Drzonków  M30/2  M 00:20:01  4:00 min/km Drzonków  Polska 
31  89  Janusz  Kalemba  M20/10  M 00:24:09.81  4:49 min/km Gorzów Śląski  Polska 
104  92  Małgorzata  Bednarczuk  K30/16  K 00:30:57.51  6:11 min/km Wrocław  Polska 

Strona 3 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy