Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
50  93  Pawel  Sorbian  M40/11  M 00:25:53.71  5:10 min/km Szklarska Poręba  Polska 
78  94  Mateusz  Kruczkiewicz  M30/26  M 00:28:21.65  5:40 min/km Wrocław  Polska 
124  95  agnieszka  Dorada  K30/25  K 00:34:07.29  6:49 min/km Wrocław  Polska 
91  96  Karolina  Kovacs  Ignaś Team  K30/10  K 00:29:50.19  5:58 min/km Wrocław  Polska 
97  97  Kinga  Wesołowska  K20/7  K 00:30:25.33  6:05 min/km Wrocław  Polska 
125  98  Marta  Hałasińska  Klub Bobika  K30/26  K 00:34:16.47  6:51 min/km Wrocław  Polska 
88  99  Katarzyna  Ziomko  K30/9  K 00:29:36.44  5:55 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
55  100  Michał  Błaszczok  M30/18  M 00:26:17.24  5:15 min/km Wrocław  Polska 
95  103  Michał  Biały  M30/31  M 00:30:14.95  6:02 min/km Wrocław  Polska 
65  104  Grzegorz  Łukasiewicz  Drużyna Biegowa Radia Wrocław  M50/2  M 00:27:10.13  5:26 min/km Wrocław  Polska 
41  105  Bartek  Suchodolski  M30/14  M 00:25:08.19  5:01 min/km Wrocław  Polska 
127  106  Tadeusz  Grabarczyk  Artemis Wrocław  M60/3  M 00:34:20.61  6:52 min/km Wrocław  Polska 
66  107  Agnieszka  Bieganowska  K30/7  K 00:27:15.30  5:27 min/km Wrocław  Polska 
148  108  Małgorzata  Styrcz  BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  K40/14  K 00:43:51.40  8:46 min/km BIELAWA  Polska 
48  109  Jacek  Frankowski  RONAL POLSKA RUN  M40/10  M 00:25:43.41  5:08 min/km Wałbrzych  Polska 
30  110  Piotr  Wiak  M20/9  M 00:24:03.37  4:48 min/km Wrocław  Polska 
94  111  Alla  Telitska  K30/12  K 00:30:00.84  6:00 min/km Wrocław  Polska 
20  112  Adrian  Majchrzak  M30/7  M 00:23:05.14  4:37 min/km Wrocław  Polska 
113  113  Jacek  Szyda  PRO-RUN Wrocław  M40/17  M 00:31:56.70  6:23 min/km Wrocław  Polska 
114  Marek  Ostolski  M30/1  M 00:19:41.52  3:56 min/km Wroclaw  Polska 
115  Damian  Cwynar  Night Runners Wrocław  M20/2  M 00:19:15.39  3:51 min/km Wrocław  Polska 
140  116  Joanna  Różyczka  K30/28  K 00:37:06.67  7:25 min/km Serwitut  Polska 
29  117  Piotr  Sójka  Klub Biegacza Kompania Piwowarska  M30/10  M 00:23:54.83  4:46 min/km Wrocław  Polska 
131  119  Wojciech  Koredczuk  M20/22  M 00:34:47.98  6:57 min/km Wrocław  Polska 
87  120  Marzena  Kozakiewicz  Dzieci Forresta Gumpa  K30/8  K 00:29:04.30  5:48 min/km Wrocław  Polska 

Strona 4 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy