Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
99  121  Monika  Roztoczil  Bielawska Akademia Biegania   K30/14  K 00:30:40.33  6:08 min/km Bielawa  Polska 
98  122  Anna  Matysiak  K20/8  K 00:30:39.90  6:07 min/km Wrocław   Polska 
28  123  Paweł  Roszczak  M40/7  M 00:23:53.51  4:46 min/km Wrocław  Polska 
128  124  Aneta  Roszczak  K40/10  K 00:34:38.27  6:55 min/km Wrocław  Polska 
83  125  Michał  Ozimek  Pro-Run Wrocław  M30/27  M 00:28:41.57  5:44 min/km Wrocław  Polska 
82  126  Adam  Przybyszewski  brak  M50/5  M 00:28:37.22  5:43 min/km Wrocław  Polska 
71  127  Władysław  Kwaśnicki  M30/21  M 00:27:42.72  5:32 min/km Opole  Polska 
70  128  Angelika  Kosieradzka  K20/4  K 00:27:41.82  5:32 min/km Świeradów Zdrój  Polska 
61  129  Paweł  Pietraszek  Dzieci Forresta Gumpa  M30/19  M 00:26:58.07  5:23 min/km Wrocław  Polska 
130  Daniel  Wencel  ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT  M20/3  M 00:20:30.05  4:06 min/km Miejska Górka  Polska 
49  131  Przemek  Zdancewicz  M20/15  M 00:25:50.48  5:10 min/km Wrocław  Polska 
72  132  quang  pham  M30/22  M 00:27:42.95  5:32 min/km Wrocław  polska 
39  133  Yuliia  Prykladovska  Bodyhub Wrocław  K20/2  K 00:25:03.60  5:00 min/km Wrocław  Polska 
34  134  Przemysław  Fogt  M30/12  M 00:24:27.69  4:53 min/km Kąkolewo  Polska 
63  135  Maciej  Złotogórski  M40/14  M 00:27:04.66  5:24 min/km Tyniec Maly  Polska 
44  136  Michał  Szpilarewicz  Radio Wrocław  M20/14  M 00:25:16.83  5:03 min/km Ziębice  Polska 
21  137  Basia  Szpilarewicz  Radio Wrocław  K40/2  K 00:23:07.09  4:37 min/km Ziębice  Polska 
68  138  Olha  Mishchenko  Bodyhub  K20/3  K 00:27:22.27  5:28 min/km Radwanice  Polska 
139  139  Laura  Sawicka  Wkurw_Team Wrocław  K40/12  K 00:36:45.94  7:21 min/km Wrocław  Polska 
25  140  Wiktor  Gancarczyk  Żuczki Politechniczne  M20/8  M 00:23:44.05  4:44 min/km Jordanów Śląski   Polska 
37  141  Agnieszka  Majer  K20/1  K 00:24:37.71  4:55 min/km Wrocław  Polska 
58  142  Dariusz  Wein  M60/2  M 00:26:26.61  5:17 min/km Wąsosz  Polska 
143  143  Marta  Glina  FAT BAT TEAM  K30/29  K 00:39:24.13  7:52 min/km Wrocław  Polska 
84  144  Piotr  Zelke  Człaping Team  M30/28  M 00:28:49.66  5:45 min/km Wrocław  Polska 
47  145  michał  nierzewski  Nierzewscy  M30/16  M 00:25:37.86  5:07 min/km wrocław  Polska 

Strona 5 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy