Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
111  153  Paulina  Kowalczyk-Zatyka  K30/19  K 00:31:36.56  6:19 min/km Wrocław  Polska 
33  11  Alina  Bomba  SkyHouse Biuro Nieruchomości  K30/2  K 00:24:25.19  4:53 min/km Wrocław  Polska 
114  78  Magdalena  Zamoyska  K30/20  K 00:32:10.73  6:26 min/km Wrocław  Polska 
117  48  Karolina  Skinder  K30/21  K 00:32:30.49  6:30 min/km Wrocław  Polska 
118  59  Kamila  Dziadykiewicz  K30/22  K 00:32:33.25  6:30 min/km Siemianice  Polska 
119  27  Anita  Chryplewicz  K30/23  K 00:33:13.94  6:38 min/km Wrocław   Polska 
122  16  Anna  Dublowska  K30/24  K 00:33:39.98  6:43 min/km Wrocław  Polska 
124  95  agnieszka  Dorada  K30/25  K 00:34:07.29  6:49 min/km Wrocław  Polska 
125  98  Marta  Hałasińska  Klub Bobika  K30/26  K 00:34:16.47  6:51 min/km Wrocław  Polska 
136  Agnieszka  Filipek  Klub Bobika  K30/27  K 00:35:41.94  7:08 min/km Wrocław  Polska 
140  116  Joanna  Różyczka  K30/28  K 00:37:06.67  7:25 min/km Serwitut  Polska 
143  143  Marta  Glina  FAT BAT TEAM  K30/29  K 00:39:24.13  7:52 min/km Wrocław  Polska 
54  33  Adela  Maziarek  K30/3  K 00:26:08.38  5:13 min/km Niemodlin  Polska 
145  161  Bernadetta  Gajewska  K30/30  K 00:40:13.73  8:02 min/km Wrocław  Polska 
149  35  Agata  WOŹNIAK  K30/31  K 00:45:52.20  9:10 min/km Wrocław  Polska 
150  146  Agata  Bidzińska  K30/32  K 00:45:53.54  9:10 min/km wrocław  Polska 
59  22  Eliza  Łojewska  K30/4  K 00:26:33.18  5:18 min/km Wrocław  Polska 
60  85  damian  majcher  K30/5  M 00:26:34.87  5:18 min/km wysoka  polska 
62  28  Aleksandra  Marczukiewicz  WKURW_TEAM  K30/6  K 00:26:58.73  5:23 min/km Wrocław  Polska 
66  107  Agnieszka  Bieganowska  K30/7  K 00:27:15.30  5:27 min/km Wrocław  Polska 
87  120  Marzena  Kozakiewicz  Dzieci Forresta Gumpa  K30/8  K 00:29:04.30  5:48 min/km Wrocław  Polska 
88  99  Katarzyna  Ziomko  K30/9  K 00:29:36.44  5:55 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
16  18  Małgorzata  Czaja  Miniclassic  K40/1  K 00:22:33.20  4:30 min/km Wrocław  Polska 
128  124  Aneta  Roszczak  K40/10  K 00:34:38.27  6:55 min/km Wrocław  Polska 
133  71  Joanna  Pokorny  K40/11  K 00:35:12.41  7:02 min/km Wrocław  Polska 

Strona 2 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy