Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
139  139  Laura  Sawicka  Wkurw_Team Wrocław  K40/12  K 00:36:45.94  7:21 min/km Wrocław  Polska 
142  169  Alicja  Cynk  NASZ DOMASŁAW STOWARZYSZENIE  K40/13  K 00:37:58.90  7:35 min/km Domasław  Polska 
148  108  Małgorzata  Styrcz  BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA  K40/14  K 00:43:51.40  8:46 min/km BIELAWA  Polska 
21  137  Basia  Szpilarewicz  Radio Wrocław  K40/2  K 00:23:07.09  4:37 min/km Ziębice  Polska 
85  67  Anetta  Surowiec  K40/3  K 00:28:53.30  5:46 min/km Wrocław  Polska 
90  79  Katarzyna  Niemira  K40/4  K 00:29:49.41  5:57 min/km Wrocław  Polska 
101  69  katarzyna  pawlak  RADIO WROCŁAW  K40/5  K 00:30:48.06  6:09 min/km wrocław  Polska 
106  168  Mariola  Dudek  Strzegomska dwunastka   K40/6  K 00:31:15.88  6:15 min/km Udanin  Polska 
107  68  Sylwia  Tarnowska  K40/7  K 00:31:17.43  6:15 min/km Wrocław  Polska 
108  57  Magda  Wróblewska  K40/8  K 00:31:23.31  6:16 min/km Spalice  Polska 
126  21  Dorota  Dzięcioł  K40/9  K 00:34:17.23  6:51 min/km Wrocław  Polska 
41  Paweł  Kwiatek  M20/1  M 00:18:09.96  3:37 min/km Wrocław  Polska 
31  89  Janusz  Kalemba  M20/10  M 00:24:09.81  4:49 min/km Gorzów Śląski  Polska 
36  24  Łukasz  Kalemba  BIEGAMY WE WROCŁAWIU  M20/11  M 00:24:31.05  4:54 min/km Gorzów Śląski  Polska 
38  51  Mateusz  Janowski  M20/12  M 00:25:03.29  5:00 min/km Wrocław  Polska 
40  151  Bartosz  Kozak  M20/13  M 00:25:06.07  5:01 min/km Smolnik  Polska 
44  136  Michał  Szpilarewicz  Radio Wrocław  M20/14  M 00:25:16.83  5:03 min/km Ziębice  Polska 
49  131  Przemek  Zdancewicz  M20/15  M 00:25:50.48  5:10 min/km Wrocław  Polska 
52  154  Michał  Maj  M20/16  M 00:26:06.06  5:13 min/km Wrocław  Polska 
53  66  Michał  Jarzyna  M20/17  M 00:26:07.83  5:13 min/km Wrocław  Polska 
64  37  Michał  Bartkowiak  M20/18  M 00:27:09.82  5:25 min/km Wrocław  Polska 
80  54  Łukasz  Buczak  M20/19  M 00:28:29.26  5:41 min/km Wrocław  Polska 
115  Damian  Cwynar  Night Runners Wrocław  M20/2  M 00:19:15.39  3:51 min/km Wrocław  Polska 
100  150  Paweł  Tąta  Cała Oleśnica Biega  M20/20  M 00:30:47.81  6:09 min/km Oleśnica  Polska 
120  Łukasz  Sobolewski  M20/21  M 00:33:15.32  6:39 min/km Wrocław  Polska 

Strona 3 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy