Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
76  46  Mateusz  Skinder  M30/25  M 00:28:07.46  5:37 min/km Wrocław  Polska 
78  94  Mateusz  Kruczkiewicz  M30/26  M 00:28:21.65  5:40 min/km Wrocław  Polska 
83  125  Michał  Ozimek  Pro-Run Wrocław  M30/27  M 00:28:41.57  5:44 min/km Wrocław  Polska 
84  144  Piotr  Zelke  Człaping Team  M30/28  M 00:28:49.66  5:45 min/km Wrocław  Polska 
86  29  Paweł  Podemski  M30/29  M 00:29:02.64  5:48 min/km Wrocław  Polska 
58  Paweł  Nowak  Land Rower Wrocław/Night Runners Wrocław  M30/3  M 00:20:20.45  4:04 min/km Wrocław  Polska 
92  84  Robert  Kovacs  M30/30  M 00:29:51.11  5:58 min/km M. Wrocław  Polska 
95  103  Michał  Biały  M30/31  M 00:30:14.95  6:02 min/km Wrocław  Polska 
132  30  Andrzej  Jarzębowski  M30/32  M 00:35:09.24  7:01 min/km Wrocław  Polska 
141  13  Grzegorz  Hadryś  M30/33  M 00:37:25.11  7:29 min/km Oleśnica  Polska 
144  160  Kamil  Janicki  M30/34  M 00:40:13.58  8:02 min/km Wrocław  Polska 
39  Mariusz  Huzarski  M30/4  M 00:21:14.39  4:14 min/km Wilkowa  Polska 
17  50  Maciej  Musiał  4pak  M30/5  M 00:22:34.19  4:30 min/km Wrocław  Polska 
19  162  Dawid  Ratajczak  M30/6  M 00:22:44.90  4:32 min/km Wrocław  Polska 
20  112  Adrian  Majchrzak  M30/7  M 00:23:05.14  4:37 min/km Wrocław  Polska 
22  149  Tomasz  Staśkiewicz  M30/8  M 00:23:24.18  4:40 min/km wołów  polska 
26  Wojciech  Zięba  M30/9  M 00:23:46.39  4:45 min/km Wrocław  Polska 
52  Jarosław  Altewęgier  M40/1  M 00:20:58.79  4:11 min/km Kraków  Polska 
48  109  Jacek  Frankowski  RONAL POLSKA RUN  M40/10  M 00:25:43.41  5:08 min/km Wałbrzych  Polska 
50  93  Pawel  Sorbian  M40/11  M 00:25:53.71  5:10 min/km Szklarska Poręba  Polska 
56  77  Piotr  Styrkowiec  M40/12  M 00:26:21.64  5:16 min/km Wrocław  Polska 
57  73  Andrzej  Kuszell  M40/13  M 00:26:22.74  5:16 min/km Wrocław  Polska 
63  135  Maciej  Złotogórski  M40/14  M 00:27:04.66  5:24 min/km Tyniec Maly  Polska 
79  87  Tomasz  Borowski  ArtiBau  M40/15  M 00:28:25.40  5:41 min/km Smolec  Polska 
105  167  Krzysztof  Dudek  Strzegomska dwunastka   M40/16  M 00:31:15.86  6:15 min/km Udanin  Polska 

Strona 5 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy