Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
137  Katarzyna  Słowik  K20/15  K 00:36:06.39  7:13 min/km Wrocław  Polska 
32  Wojciech  Kulczycki  M30/11  M 00:24:18.72  4:51 min/km Wrocław  Polska 
26  Wojciech  Zięba  M30/9  M 00:23:46.39  4:45 min/km Wrocław  Polska 
136  Agnieszka  Filipek  Klub Bobika  K30/27  K 00:35:41.94  7:08 min/km Wrocław  Polska 
15  Arkadiusz  Gawron  M20/6  M 00:22:33.11  4:30 min/km Wrocław  Polska  
51  Tomasz  Olas  M30/17  M 00:25:59.13  5:11 min/km Wrocław  Polska 
120  Łukasz  Sobolewski  M20/21  M 00:33:15.32  6:39 min/km Wrocław  Polska 
75  Bartosz  Żółtowski  M30/24  M 00:27:50.09  5:34 min/km Wrocław  Polska 
46  10  Marek  Rybarczyk  M40/9  M 00:25:35.09  5:07 min/km Wrocław  Polska 
33  11  Alina  Bomba  SkyHouse Biuro Nieruchomości  K30/2  K 00:24:25.19  4:53 min/km Wrocław  Polska 
146  12  MARCIN  PŁOCICA  M40/21  M 00:42:20.41  8:28 min/km ZGORZELEC  POLSKA 
141  13  Grzegorz  Hadryś  M30/33  M 00:37:25.11  7:29 min/km Oleśnica  Polska 
93  14  Magdalena  Kowalska  Slowjogging Wrocław  K30/11  K 00:29:56.29  5:59 min/km Wrocław  Polska 
42  15  Michał  Ciesielski  M30/15  M 00:25:14.24  5:02 min/km Wrocław  Polska 
122  16  Anna  Dublowska  K30/24  K 00:33:39.98  6:43 min/km Wrocław  Polska 
16  18  Małgorzata  Czaja  Miniclassic  K40/1  K 00:22:33.20  4:30 min/km Wrocław  Polska 
11  19  Maciej  Czaja  Miniclassic  M40/3  M 00:22:04.07  4:24 min/km Wrocław  Polska 
126  21  Dorota  Dzięcioł  K40/9  K 00:34:17.23  6:51 min/km Wrocław  Polska 
59  22  Eliza  Łojewska  K30/4  K 00:26:33.18  5:18 min/km Wrocław  Polska 
36  24  Łukasz  Kalemba  BIEGAMY WE WROCŁAWIU  M20/11  M 00:24:31.05  4:54 min/km Gorzów Śląski  Polska 
110  26  Alicja  Szyińska  NOA  K30/18  K 00:31:28.98  6:17 min/km Wrocław  Polska 
119  27  Anita  Chryplewicz  K30/23  K 00:33:13.94  6:38 min/km Wrocław   Polska 
62  28  Aleksandra  Marczukiewicz  WKURW_TEAM  K30/6  K 00:26:58.73  5:23 min/km Wrocław  Polska 
86  29  Paweł  Podemski  M30/29  M 00:29:02.64  5:48 min/km Wrocław  Polska 
132  30  Andrzej  Jarzębowski  M30/32  M 00:35:09.24  7:01 min/km Wrocław  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6

Strona 1 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy