Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
41  Paweł  Kwiatek  M20/1  M 00:18:09.96  3:37 min/km Wrocław  Polska 
10  83  Marcin  Maziarek  M40/2  M 00:21:36.94  4:19 min/km Opole  Polska 
100  150  Paweł  Tąta  Cała Oleśnica Biega  M20/20  M 00:30:47.81  6:09 min/km Oleśnica  Polska 
101  69  katarzyna  pawlak  RADIO WROCŁAW  K40/5  K 00:30:48.06  6:09 min/km wrocław  Polska 
102  47  Kamila  Augustyn  Rafin Developer  K20/9  K 00:30:50.47  6:10 min/km Wrocław  Polska 
103  32  Marta  Szuba  K30/15  K 00:30:56.34  6:11 min/km Wrocław  Polska 
104  92  Małgorzata  Bednarczuk  K30/16  K 00:30:57.51  6:11 min/km Wrocław  Polska 
105  167  Krzysztof  Dudek  Strzegomska dwunastka   M40/16  M 00:31:15.86  6:15 min/km Udanin  Polska 
106  168  Mariola  Dudek  Strzegomska dwunastka   K40/6  K 00:31:15.88  6:15 min/km Udanin  Polska 
107  68  Sylwia  Tarnowska  K40/7  K 00:31:17.43  6:15 min/km Wrocław  Polska 
108  57  Magda  Wróblewska  K40/8  K 00:31:23.31  6:16 min/km Spalice  Polska 
109  147  Katarzyna  Lach  K30/17  K 00:31:23.60  6:16 min/km Oleśnica  Polska 
11  19  Maciej  Czaja  Miniclassic  M40/3  M 00:22:04.07  4:24 min/km Wrocław  Polska 
110  26  Alicja  Szyińska  NOA  K30/18  K 00:31:28.98  6:17 min/km Wrocław  Polska 
111  153  Paulina  Kowalczyk-Zatyka  K30/19  K 00:31:36.56  6:19 min/km Wrocław  Polska 
112  74  Leszek  Sobolewski  amator  M50/7  M 00:31:52.76  6:22 min/km Wrocław  Polska 
113  113  Jacek  Szyda  PRO-RUN Wrocław  M40/17  M 00:31:56.70  6:23 min/km Wrocław  Polska 
114  78  Magdalena  Zamoyska  K30/20  K 00:32:10.73  6:26 min/km Wrocław  Polska 
115  70  Tomasz  Kalinowski  M40/18  M 00:32:16.35  6:27 min/km Wroclaw  Polska 
116  158  Katarzyna  Golis  K20/10  K 00:32:18.68  6:27 min/km Ząbkowice śląskie  Polska 
117  48  Karolina  Skinder  K30/21  K 00:32:30.49  6:30 min/km Wrocław  Polska 
118  59  Kamila  Dziadykiewicz  K30/22  K 00:32:33.25  6:30 min/km Siemianice  Polska 
119  27  Anita  Chryplewicz  K30/23  K 00:33:13.94  6:38 min/km Wrocław   Polska 
12  75  Agnieszka  Osmolak  PRO RUN WROCŁAW   K30/1  K 00:22:07.10  4:25 min/km Wrocław  Polska 
120  Łukasz  Sobolewski  M20/21  M 00:33:15.32  6:39 min/km Wrocław  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6

Strona 1 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy