Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

1|2|3|4|5|6następna >
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
25  140  Wiktor  Gancarczyk  Żuczki Politechniczne  M20/8  M 00:23:44.05  4:44 min/km Jordanów Śląski   Polska 
24  163  Krzysztof  Marcinów  M40/5  M 00:23:28.33  4:41 min/km Wołów  Polska 
23  148  Piotr  Cybulski  1959  M50/1  M 00:23:26.14  4:41 min/km BRZEZINA  Polska 
22  149  Tomasz  Staśkiewicz  M30/8  M 00:23:24.18  4:40 min/km wołów  polska 
21  137  Basia  Szpilarewicz  Radio Wrocław  K40/2  K 00:23:07.09  4:37 min/km Ziębice  Polska 
20  112  Adrian  Majchrzak  M30/7  M 00:23:05.14  4:37 min/km Wrocław  Polska 
19  162  Dawid  Ratajczak  M30/6  M 00:22:44.90  4:32 min/km Wrocław  Polska 
18  56  Kacper  Floryn  JZG  M20/7  M 00:22:41.93  4:32 min/km WROCŁAW  Polska 
17  50  Maciej  Musiał  Stilo  M30/5  M 00:22:34.19  4:30 min/km Wrocław  Polska 
16  18  Małgorzata  Czaja  Miniclassic  K40/1  K 00:22:33.20  4:30 min/km Wrocław  Polska 
15  Arkadiusz  Gawron  M20/6  M 00:22:33.11  4:30 min/km Wrocław  Polska  
14  159  Michał  Bartmański  Enginiety   M40/4  M 00:22:27.86  4:29 min/km Wrocław   Polska 
13  31  Jerzy   Mirski   WKURW-TEAM  M20/5  M 00:22:22.78  4:28 min/km Grębocice  Polska 
12  75  Agnieszka  Osmolak  PRO RUN WROCŁAW   K30/1  K 00:22:07.10  4:25 min/km Wrocław  Polska 
11  19  Maciej  Czaja  Miniclassic  M40/3  M 00:22:04.07  4:24 min/km Wrocław  Polska 
10  83  Marcin  Maziarek  M40/2  M 00:21:36.94  4:19 min/km Opole  Polska 
39  Mariusz  Huzarski  M30/4  M 00:21:14.39  4:14 min/km Wilkowa  Polska 
52  Jarosław  Altewęgier  M40/1  M 00:20:58.79  4:11 min/km Kraków  Polska 
34  Piotr  Malecha  M20/4  M 00:20:42.85  4:08 min/km Opole  Polska 
130  Daniel  Wencel  ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT  M20/3  M 00:20:30.05  4:06 min/km Miejska Górka  Polska 
58  Paweł  Nowak  Land Rower Wrocław/Night Runners Wrocław  M30/3  M 00:20:20.45  4:04 min/km Wrocław  Polska 
88  Michał Esteban  Łojko  Rajtarowianka Drzonków  M30/2  M 00:20:01  4:00 min/km Drzonków  Polska 
114  Marek  Ostolski  M30/1  M 00:19:41.52  3:56 min/km Wroclaw  Polska 
115  Damian  Cwynar  Night Runners Wrocław  M20/2  M 00:19:15.39  3:51 min/km Wrocław  Polska 
41  Paweł  Kwiatek  M20/1  M 00:18:09.96  3:37 min/km Wrocław  Polska 
1|2|3|4|5|6następna >

Strona 6 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy