Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
195  184  Piotr  Skowroński  Skowronki  M40/30  M 00:33:49.59  6:45 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
212  286  MAŁGORZATA  HAŁKA  JACHU  M40/31  M 00:35:40.05  7:08 min/km WROCŁAW  Polska 
213  285  JAN  HAŁKA  JACHU  M40/32  M 00:35:41.20  7:08 min/km WROCŁAW  Polska 
218  202  Kamil  Janicki  M40/33  M 00:36:12.34  7:14 min/km Wrocław  Polska 
224  15  MARCIN  PŁOCICA  M40/34  M 00:36:53.38  7:22 min/km ZGORZELEC  POLSKA 
232  210  Sławomir  Krzemień  Krzemień  M40/35  M 00:38:24.60  7:40 min/km Trzebnica  Polska 
233  131  Piotr  Kosarzycki  Jaros Team  M40/36  M 00:38:36.63  7:43 min/km Warszawa  Polska 
238  211  Tomasz  Zacharski  M40/37  M 00:39:10.83  7:50 min/km Wrocław  Polska 
251  28  Michał  Mycko  M40/38  M 00:45:59.76  9:11 min/km Brzeg  Polska 
19  52  Jarosław  Altewęgier  M40/4  M 00:20:52.42  4:10 min/km Kraków  Polska 
25  299  Paweł  Jasiński  APTENEO RUNNING TEAM  M40/5  M 00:21:28.48  4:17 min/km Siechnice  Polska 
44  225  Piotr  Polański  WATAHA  M40/6  M 00:22:46.56  4:33 min/km Wrocław  Polska 
46  230  Robert  Sałapatek  M40/7  M 00:22:52.70  4:34 min/km Lutomia dolna  Polska 
50  41  Paweł  Drab  Lean-Tech Run  M40/8  M 00:23:15  4:39 min/km Jeszkowice  Polska 
52  220  Bartosz  Wojciechowski  M40/9  M 00:23:25.17  4:41 min/km Wrocław  Polska 
36  114  Dariusz  Kowalewski  M50/1  M 00:22:28.04  4:29 min/km Byków   Polska 
57  129  Wojciech  Abulewicz  Trening Studio 17  M50/2  M 00:23:40.34  4:44 min/km Wrocław  Polska 
61  223  Ireneusz  Kowalski  Druzyna Radia Wrocław  M50/3  M 00:23:57.48  4:47 min/km Wrocław  Polska 
73  176  Grzegorz  Łukasiewicz  Stan-mit  M50/4  M 00:24:41.16  4:56 min/km Wrocław  Polska 
95  280  Piotr  Małas  M50/5  M 00:25:30.62  5:06 min/km Mokronos Dolny  Polska 
122  250  Mirosław  Tadrała  M50/6  M 00:27:08.12  5:25 min/km Wrocław  Polska 
151  298  Marek  Bagiński  APTENEO RUNNING TEAM  M50/7  M 00:29:28.72  5:53 min/km Ludów Śląski  Polska 
172  207  Marek  Rzeźniczak  M50/8  M 00:31:45.64  6:21 min/km Wrocław  Polska 
219  73  Tomasz  Stępień  M50/9  M 00:36:15.86  7:15 min/km Kobierzyce  Polska 
75  262  Sławomir  Zieliński  M60/1  M 00:24:49.10  4:57 min/km Jelenia Góra  Polska 

Strona 10 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy