Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
192  213  Justyna  Międzybrodzka  K30/32  K 00:33:35.26  6:43 min/km Dobrzykowice  Polska 
197  234  Marta   Piastun  K30/33  K 00:34:05.07  6:49 min/km Wysoka  Polska 
198  243  Dominika  Dziuba  K30/34  K 00:34:11.60  6:50 min/km Wrocław  Polska 
199  253  Dorota  Przybysławska  Flo team  K30/35  K 00:34:18.58  6:51 min/km Wrocław  Polska 
200  121  Kornelia  Żukrowska  K30/36  K 00:34:19.30  6:51 min/km Wrocław  Polska 
202  84  Monika  Sobuś  K30/37  K 00:34:22.77  6:52 min/km Wrocław  Polska 
204  23  Justyna  Bronowicka  K30/38  K 00:34:38.33  6:55 min/km Pajęczak  Polska 
206  215  Barbara  Mandziej  K30/39  K 00:34:55.07  6:59 min/km Strzelin  Polska 
87  118  Małgorzata  Kuligowska  K30/4  K 00:25:11.14  5:02 min/km Wrocław  Polska 
210  99  Ewa  Gonczarek  K30/40  K 00:35:20.01  7:04 min/km Chocianów  Polska 
217  201  Bernadetta  Gajewska  K30/41  K 00:36:11.89  7:14 min/km Wrocław  Polska 
222  Justyna  Kostaś  K30/42  K 00:36:39.80  7:19 min/km Nadolice wielkie  Polska 
226  198  Amalia  Romanowicz  K30/43  K 00:37:03.45  7:24 min/km Wrocław  Polska 
230  76  Sandra  Just  K30/44  K 00:37:47.26  7:33 min/km Wrocław  Polska 
239  209  Anna  Zacharska  K30/45  K 00:39:11.21  7:50 min/km Wrocław  Polska 
240  83  Izabela  Fidler  K30/46  K 00:39:57.26  7:59 min/km Wrocław  Polska 
241  Agnieszka  Filipek  Klub Bobika  K30/47  K 00:40:11.30  8:02 min/km Wrocław  Polska 
243  11  Róża  Błaszczyk  Night Runners Wrocław  K30/48  K 00:40:51.90  8:10 min/km Wrocław  Polska 
244  16  Monika  Trzebowska  K30/49  K 00:42:18.78  8:27 min/km Wrocław  Polska 
90  108  Joanna  Janczy  K30/5  K 00:25:16.49  5:03 min/km Wroclaw  Polska 
246  14  Agata  WOŹNIAK  K30/50  K 00:43:31.89  8:42 min/km Wrocław  Polska 
247  19  Agata  Bidzińska  K30/51  K 00:43:48.64  8:45 min/km wrocław  Polska 
248  110  Aldona  Gibas  Team Atha  K30/52  K 00:45:47.86  9:09 min/km Wrocław  Polska 
253  242  Katarzyna  Bujnowska  K30/53  K 00:46:03.85  9:12 min/km Wrocław  Polska 
102  281  Lucyna  Glos  K30/6  K 00:26:11.25  5:14 min/km Łozina  Polska 

Strona 3 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy