Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
135  151  Agnieszka   Kołodyńska  K40/4  K 00:28:00.38  5:36 min/km Wrocław  Polska 
136  85  marlena  tabisz  K40/5  K 00:28:09.94  5:37 min/km wrocław  polska 
140  219  Magdalena  Karmowska  K40/6  K 00:28:36.54  5:43 min/km Wrocław  Polska 
147  294  Agnieszka  Aniołczyk  K40/7  K 00:29:06.72  5:49 min/km Wrocław  Polska 
148  17  Olga  Hankiewicz Bomirska  K40/8  K 00:29:18.77  5:51 min/km Wrocław  Polska 
149  Barbara  Kucharska  K40/9  K 00:29:21.64  5:52 min/km wrocław  polska 
131  127  Elżbieta  Engel-Abulewicz  Trening Studio 17  K50/1  K 00:27:35.48  5:31 min/km Wrocław  Polska 
207  43  Joanna  Pokorny  K50/2  K 00:35:08.25  7:01 min/km Wrocław  Polska 
216  49  Jadwiga  Majerczyk - Godlewska  Nordiki  K50/3  K 00:36:10.35  7:14 min/km Wiązów  Polska 
228  160  Magdalena  Malinowska  RUN WILCZYCE  K50/4  K 00:37:27.80  7:29 min/km Wrocław  Polska 
220  74  Bronisława  Stępień  K60/1  K 00:36:16.27  7:15 min/km Kobierzyce  Polska 
136  Jacek  Lesiecki  Wosiek Team/AZS AWF Wrocław  M20/1  M 00:15:53.64  3:10 min/km Wrocław  Polska 
24  227  Mateusz  Jasiński  M20/10  M 00:21:26.14  4:17 min/km Niemodlin  Polska 
26  40  RAFAŁ  WAJDZIK  M20/11  M 00:21:38.42  4:19 min/km Wrocław  Polska 
27  292  Łukasz  Jung  JUNGBUD  M20/12  M 00:21:38.99  4:19 min/km Wrocław  Polska 
31  125  Rafał  Peszko  Dąbrowski Team   M20/13  M 00:21:56.68  4:23 min/km Wrocław  Polska 
32  10  Arkadiusz  Gawron  M20/14  M 00:22:14.74  4:26 min/km Wrocław  Polska  
34  238  Patryk  Czyżykowski  M20/15  M 00:22:17.95  4:27 min/km Wrocław  Polska 
41  166  Bartosz  Kałuziński  M20/16  M 00:22:42.31  4:32 min/km Wrocław  Polska 
51  228  Wojciech  Klich  M20/17  M 00:23:15.34  4:39 min/km Wrocław  Polska 
53  261  Artur  Zieliński  M20/18  M 00:23:27.41  4:41 min/km Wrocław  Polska 
60  300  Piotr  Wiak  M20/19  M 00:23:56.01  4:47 min/km Wrocław  Polska 
67  Karol  Porczyński  M20/2  M 00:17:41.58  3:32 min/km Wrocław  Polska 
65  203  Kamil  Galiak  M20/20  M 00:24:13.25  4:50 min/km Wrocław  Poland 
70  112  Bartłomiej   Kaczor   Wieluń BIEGA   M20/21  M 00:24:38.28  4:55 min/km Wrocław  Polska  

Strona 5 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy