Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
76  147  Anna  Kaczmarek  K2 POWER  K30/6  K 00:28:19.31  5:39 min/km Milicz  Polska 
77  70  Mateusz  Jarosz  M40/21  M 00:28:21.11  5:40 min/km Wrocław  Polska 
78  64  Adam  Jankowski  M40/22  M 00:28:26.27  5:41 min/km Świdnica  Polska 
79  196  Dawid  Mac  M30/26  M 00:28:34.43  5:42 min/km Wrocław  Polska 
80  24  Rusłan  Kostiuk  M30/27  M 00:28:37.58  5:43 min/km Wrocław  Polska 
81  201  Joanna   Nowacka  K30/7  K 00:28:39.33  5:43 min/km Domaszczyn   Polska 
82  192  Pawel  Olczyk  M40/23  M 00:28:44.15  5:44 min/km Wroclaw  Polska 
83  189  Kornelia  Celer  K30/8  K 00:28:49.57  5:45 min/km Wroclaw  Polska 
84  154  Maciej  Socha  M40/24  M 00:28:49.83  5:45 min/km Wrocław  Polska 
85  190  Jakub  Mroziewski  M40/25  M 00:28:50.01  5:46 min/km Wrocław  Polska 
86  131  Mariusz  Frasz  M20/18  M 00:28:50.71  5:46 min/km Wrocław  Polska 
87  25  Katarzyna  Dończyk-Karsznia  Kobiety w biegu  K40/3  K 00:28:57.71  5:47 min/km Wrocław  Polska 
88  161  Justyna  Kubicz  K20/3  K 00:28:58.64  5:47 min/km Zabkowoce Slaskie  Polska  
89  90  Angelika  Kosieradzka  K20/4  K 00:29:04.86  5:48 min/km Świeradów Zdrój  Polska 
90  184  Aneta  Mrozek  K40/4  K 00:29:05.81  5:49 min/km Wrocław  Polska 
91  194  Aleksandra  Marczukiewicz  WKURW_TEAM  K30/9  K 00:29:16.45  5:51 min/km Wrocław  Polska 
92  124  Andrzej  Litwin  M60/2  M 00:29:21.05  5:52 min/km Leszno  Polska 
93  120  marlena  tabisz  K40/5  K 00:29:27.69  5:53 min/km wrocław  polska 
94  140  WIKTORIA  BAŃCZAK  K20/5  K 00:29:28.79  5:53 min/km ŚWIDNICA  Polska 
95  37  Anna  Agatowska  K40/6  K 00:29:34.64  5:54 min/km Bielany Wrocławskie  Polska 
96  26  Anetta  Surowiec  K40/7  K 00:29:37.57  5:55 min/km Wrocław  Polska 
97  145  Stefan  Wiśniewski  M70/1  M 00:29:38.78  5:55 min/km Wrocław  Polska 
98  44  Paweł  Szczepanik  Zbłąkani Kajakarze  M20/19  M 00:29:47.26  5:57 min/km Wrocław  Polska 
99  181  Janina  Drozd  K20/6  K 00:29:50.62  5:58 min/km Wrocław  Polska 
100  40  Katarzyna  Mikołajczyk  K30/10  K 00:29:53.35  5:58 min/km Wroclaw  Polsja 

Strona 4 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy