Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
101  46  Arkadiusz  Kromp  Pusia  M40/26  M 00:30:09.83  6:01 min/km Wrocław  Polska 
102  149  Marcin  Chociej  M40/27  M 00:30:13.98  6:02 min/km Wrocław  Polska 
103  126  Barbara  Pakulska  K40/8  K 00:30:18.02  6:03 min/km Kiełczówek  Polska 
104  84  Elżbieta  Engel-Abulewicz  Trening Studio 17  K50/2  K 00:30:35.67  6:07 min/km Wrocław  Polska 
105  Marta  Hałasińska  Klub Bobika  K30/11  K 00:30:46.84  6:09 min/km Wrocław  Polska 
106  169  Daria   Wilsz  K20/7  K 00:30:57.07  6:11 min/km Wrocław   Poland 
107  165  Filip  Tylkowski  M20/20  M 00:30:57.74  6:11 min/km Wroclaw   Poland 
108  59  Leszek  Sobolewski  amator  M50/3  M 00:31:00.35  6:12 min/km Wrocław  Polska 
109  174  Marek  Rzeźniczak  M50/4  M 00:31:09.09  6:13 min/km Wrocław  Polska 
110  29  Paweł  Ciszewski  M20/21  M 00:31:13.17  6:14 min/km Wrocław  Polska 
111  98  Marcin  Niewiadomski  M20/22  M 00:31:14.56  6:14 min/km Wrocław  Polska 
112  187  Piotr  Chit  M30/28  M 00:31:17.05  6:15 min/km Ząbkowice Śląskie  Polska 
113  92  Aleksandra  Wasiak  K30/12  K 00:31:22.64  6:16 min/km Wrocław  Polska 
114  74  Janusz  Dyja   M30/29  M 00:31:28.38  6:17 min/km Wrocław   Polska  
115  105  Katarzyna  Golis  K20/8  K 00:31:42.62  6:20 min/km Ząbkowice śląskie  Polska 
116  144  Daria  Danecka  Pixel  K30/13  K 00:31:49.93  6:21 min/km Wrocław  Polska 
117  143  Michał  Witwicki  Pixel  M30/30  M 00:31:50.79  6:22 min/km Wrocław  Polska 
118  38  Przemysław  Fogt  M30/31  M 00:31:54.33  6:22 min/km Kąkolewo  Polska 
119  22  Dariusz  Kołodziejczyk  M40/28  M 00:32:00.70  6:24 min/km Wrocław  Polska 
120  55  Edyta  Zych  K40/9  K 00:32:04.48  6:24 min/km Wrocław  Polska 
121  65  Joanna  Ochej  APTENEO RUNNING TEAM  K30/14  K 00:32:04.77  6:24 min/km Wrocław  Polska 
122  86  Karolina  Becker  Powrót do Korzeni  K30/15  K 00:32:05.51  6:25 min/km Wrocław  Polska 
123  62  Patrycja  Korach  Kobiety na medal  K30/16  K 00:32:20.99  6:28 min/km Wroclaw  Polska 
124  178  Piotr  Króliński  M30/32  M 00:32:24.22  6:28 min/km Wrocław  Polska 
125  32  Marta  Bartkowiak  K20/9  K 00:32:24.37  6:28 min/km Wrocław  Polska 

Strona 5 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy