Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
117  Krzysztof  Pruciak  Lecymy Durś / Biegowy Patol  M30/1  M 00:19:09.92  3:49 min/km Oława  Polska 
20  110  Piotr  Królikowski  BERGSON TEAM RUN  M30/10  M 00:22:21.81  4:28 min/km Wrocław  Polska 
28  127  Piotr  Wysocki  M30/11  M 00:23:19.64  4:39 min/km Wrocław  Polska 
29  54  Robert  Kalita  M30/12  M 00:23:26.48  4:41 min/km Wrocław  Polska 
31  157  Krzysztof  Bednarz  SCB  M30/13  M 00:24:08.50  4:49 min/km Wrocław  Polska 
32  203  Arkadiusz  Młynarczyk  M30/14  M 00:24:14.62  4:50 min/km Wrocław  Polska 
33  198  Łuksaz  Łach  Prędkie Stopy Żółwia  M30/15  M 00:24:15.74  4:51 min/km Wojnarowice  Polska 
35  172  Zbigniew  Kuryłek  M30/16  M 00:24:20.02  4:52 min/km Wrocław  Polska 
52  50  Lech  Zasławski  X-Team  M30/17  M 00:25:23.46  5:04 min/km Wrocław  Polska 
54  118  Daniel  Szmuc  M30/18  M 00:25:46.48  5:09 min/km Wroclaw  Polska 
55  160  Konrad  Gieroń  M30/19  M 00:25:53.94  5:10 min/km Wrocław  Polska 
51  Hubert  Stadnicki  M30/2  M 00:20:45.01  4:09 min/km Wrocław  Polska 
56  85  Łukasz  Polak  Oborygeni  M30/20  M 00:25:54.96  5:10 min/km Oborniki Śląskie  Polska 
57  17  Sylwester  Wolek  M30/21  M 00:26:22.09  5:16 min/km Wrocław  Polska 
61  101  Bartosz  Żółtowski  M30/22  M 00:26:38.28  5:19 min/km Wrocław  Polska 
63  12  Wojciech  Kluczkiewicz  Not Fast Just Furious   M30/23  M 00:27:09.50  5:25 min/km Głubczyce  Polska 
72  121  Dariusz  Kowalkowski  M30/24  M 00:28:10.01  5:38 min/km Wrocław  Polska 
73  123  Marcin  Lenc  M30/25  M 00:28:13.72  5:38 min/km Legnica  Polska 
79  196  Dawid  Mac  M30/26  M 00:28:34.43  5:42 min/km Wrocław  Polska 
80  24  Rusłan  Kostiuk  M30/27  M 00:28:37.58  5:43 min/km Wrocław  Polska 
112  187  Piotr  Chit  M30/28  M 00:31:17.05  6:15 min/km Ząbkowice Śląskie  Polska 
114  74  Janusz  Dyja   M30/29  M 00:31:28.38  6:17 min/km Wrocław   Polska  
35  Michał Esteban  Łojko  Rajtarowianka Drzonków  M30/3  M 00:20:55.50  4:11 min/km Drzonków  Polska 
117  143  Michał  Witwicki  Pixel  M30/30  M 00:31:50.79  6:22 min/km Wrocław  Polska 
118  38  Przemysław  Fogt  M30/31  M 00:31:54.33  6:22 min/km Kąkolewo  Polska 

Strona 5 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy