Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
64  Wojciech  Regner  M40/17  M 00:27:10.81  5:26 min/km Wrocław  Polska 
166  Patrycja  Świątek  K20/13  K 00:38:46.26  7:45 min/km Wrocław  Polska 
162  MARCIN  PŁOCICA  M40/35  M 00:38:05.76  7:37 min/km ZGORZELEC  POLSKA 
165  Monika  Sobuś  K30/27  K 00:38:42.83  7:44 min/km Wrocław  Polska 
151  Mariola  Topolska  SP 30 Wrocław  K20/12  K 00:35:56.50  7:11 min/km Wrocław  Polska 
21  Arkadiusz  Gawron  M20/6  M 00:22:47.27  4:33 min/km Wrocław  Polska  
105  Marta  Hałasińska  Klub Bobika  K30/11  K 00:30:46.84  6:09 min/km Wrocław  Polska 
131  10  Sylwia  Tarnowska  K40/12  K 00:33:15.44  6:39 min/km Wrocław  Polska 
129  11  Małgorzata  Skibińska  K30/18  K 00:32:47.57  6:33 min/km Wrocław  Polska 
63  12  Wojciech  Kluczkiewicz  Not Fast Just Furious   M30/23  M 00:27:09.50  5:25 min/km Głubczyce  Polska 
153  13  Arek  Krzyczmonik  M40/33  M 00:36:05.85  7:13 min/km Wrocław  Polska 
38  14  Kamil  Galiak  M20/12  M 00:24:36.76  4:55 min/km Wrocław  Poland 
15  Lucjan  Borkowski  M40/2  M 00:20:08.01  4:01 min/km Wrocław  Polska 
13  16  Maciej  Musiał  4pak  M30/5  M 00:21:53.64  4:22 min/km Wrocław  Polska 
57  17  Sylwester  Wolek  M30/21  M 00:26:22.09  5:16 min/km Wrocław  Polska 
178  18  Paulina  Dudek  K40/25  K 00:47:00.57  9:24 min/km Wrocław  Polska 
62  20  Marcin  Dziadkowiak  M40/16  M 00:26:45.06  5:21 min/km Iwiny  Polska 
139  21  Piotr  Skowroński  Skowronki  M40/31  M 00:34:22.44  6:52 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
119  22  Dariusz  Kołodziejczyk  M40/28  M 00:32:00.70  6:24 min/km Wrocław  Polska 
144  23  Paweł  Mróz  M40/32  M 00:35:12.21  7:02 min/km Wróblowice  Polska 
80  24  Rusłan  Kostiuk  M30/27  M 00:28:37.58  5:43 min/km Wrocław  Polska 
87  25  Katarzyna  Dończyk-Karsznia  Kobiety w biegu  K40/3  K 00:28:57.71  5:47 min/km Wrocław  Polska 
96  26  Anetta  Surowiec  K40/7  K 00:29:37.57  5:55 min/km Wrocław  Polska 
47  28  ANDRII  TAGAIEV  M40/11  M 00:25:08.36  5:01 min/km Wroclaw  Polska 
110  29  Paweł  Ciszewski  M20/21  M 00:31:13.17  6:14 min/km Wrocław  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8

Strona 1 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy