Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
23  30  Jarosław  Altewęgier  M40/5  M 00:23:01.83  4:36 min/km Kraków  Polska 
132  31  Michał  Bartkowiak  M20/23  M 00:33:19.26  6:39 min/km Wrocław  Polska 
125  32  Marta  Bartkowiak  K20/9  K 00:32:24.37  6:28 min/km Wrocław  Polska 
146  33  katarzyna  pawlak  RADIO WROCŁAW  K40/14  K 00:35:31.25  7:06 min/km wrocław  Polska 
179  34  Krzysztof  Znamirowski  Radia Wrocław  M40/38  M 00:47:58.63  9:35 min/km Wrocław  Polska 
35  Michał Esteban  Łojko  Rajtarowianka Drzonków  M30/3  M 00:20:55.50  4:11 min/km Drzonków  Polska 
173  36  Marta   Piastun  K30/29  K 00:41:58.14  8:23 min/km Wysoka  Polska 
95  37  Anna  Agatowska  K40/6  K 00:29:34.64  5:54 min/km Bielany Wrocławskie  Polska 
118  38  Przemysław  Fogt  M30/31  M 00:31:54.33  6:22 min/km Kąkolewo  Polska 
150  39  Dominika  Dziuba  K30/23  K 00:35:55.85  7:11 min/km Wrocław  Polska 
100  40  Katarzyna  Mikołajczyk  K30/10  K 00:29:53.35  5:58 min/km Wroclaw  Polsja 
157  42  Alicja  Gębczyńska  K40/18  K 00:36:44.32  7:20 min/km Wrocław  Polska 
26  43  Arkadiusz   Waśkowski  M20/9  M 00:23:12.69  4:38 min/km Wrocław  Polska 
98  44  Paweł  Szczepanik  Zbłąkani Kajakarze  M20/19  M 00:29:47.26  5:57 min/km Wrocław  Polska 
101  46  Arkadiusz  Kromp  Pusia  M40/26  M 00:30:09.83  6:01 min/km Wrocław  Polska 
154  49  Dorota  Szadejko  The incredibly strange creatures who stopped living and became mixed-up zombie   K30/24  K 00:36:08.12  7:13 min/km Wrocław  Polska 
52  50  Lech  Zasławski  X-Team  M30/17  M 00:25:23.46  5:04 min/km Wrocław  Polska 
51  Hubert  Stadnicki  M30/2  M 00:20:45.01  4:09 min/km Wrocław  Polska 
176  53  Waldemar  Boczar  ELEKTROTIM S.A.  M30/33  M 00:44:22.46  8:52 min/km Wrocław  Polska 
29  54  Robert  Kalita  M30/12  M 00:23:26.48  4:41 min/km Wrocław  Polska 
120  55  Edyta  Zych  K40/9  K 00:32:04.48  6:24 min/km Wrocław  Polska 
45  56  Jakub  Fogt  M20/15  M 00:24:57.63  4:59 min/km Kąkolewo  Polska 
12  58  Rafał  Peszko  Dąbrowski Team   M20/3  M 00:21:37.09  4:19 min/km Wrocław  Polska 
108  59  Leszek  Sobolewski  amator  M50/3  M 00:31:00.35  6:12 min/km Wrocław  Polska 
69  60  Joanna  Janczy  K30/5  K 00:27:48.69  5:33 min/km Wroclaw  Polska 

Strona 2 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy