Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
140  61  Ewa  Adamczak  K20/11  K 00:34:25.06  6:53 min/km Wrocław  Polska 
123  62  Patrycja  Korach  Kobiety na medal  K30/16  K 00:32:20.99  6:28 min/km Wroclaw  Polska 
48  63  Konrad  Rzatkiewicz  KS DW Opona  M40/12  M 00:25:20.56  5:04 min/km Wrocław  Polska 
78  64  Adam  Jankowski  M40/22  M 00:28:26.27  5:41 min/km Świdnica  Polska 
121  65  Joanna  Ochej  APTENEO RUNNING TEAM  K30/14  K 00:32:04.77  6:24 min/km Wrocław  Polska 
44  69  Jadwiga  Oleksy  K30/3  K 00:24:54.65  4:58 min/km Wrocław  Polska 
77  70  Mateusz  Jarosz  M40/21  M 00:28:21.11  5:40 min/km Wrocław  Polska 
114  74  Janusz  Dyja   M30/29  M 00:31:28.38  6:17 min/km Wrocław   Polska  
167  75  katarzyna  bytner  K40/21  K 00:39:05.36  7:49 min/km wrocław  polska 
177  76  Róża  Błaszczyk  Night Runners Wrocław  K30/30  K 00:46:25.05  9:17 min/km Wrocław  Polska 
49  77  Rafał  Raźny  M40/13  M 00:25:20.85  5:04 min/km Wrocław  Wrocław 
30  78  Kamil   Mikuła   M20/10  M 00:23:37.82  4:43 min/km Wrocław   Polska  
170  79  Paweł  Borowiec  M60/3  M 00:41:01.70  8:12 min/km Wrocław  Polska 
172  80  Elżbieta  Borowiec  K40/22  K 00:41:44.50  8:20 min/km Wrocław  Polska 
148  81  Dominik  Borowiec  M20/25  M 00:35:38.68  7:07 min/km Wrocław  Polska 
36  83  Agata  Woroch  Not Fast But Furious   K30/2  K 00:24:20.96  4:52 min/km Myślibórz  Polska 
104  84  Elżbieta  Engel-Abulewicz  Trening Studio 17  K50/2  K 00:30:35.67  6:07 min/km Wrocław  Polska 
56  85  Łukasz  Polak  Oborygeni  M30/20  M 00:25:54.96  5:10 min/km Oborniki Śląskie  Polska 
122  86  Karolina  Becker  Powrót do Korzeni  K30/15  K 00:32:05.51  6:25 min/km Wrocław  Polska 
88  Andrzej  Madera  M40/3  M 00:20:44.11  4:08 min/km Wrocław  Polska 
156  89  Agnieszka  Madera  K40/17  K 00:36:19.10  7:15 min/km Wrocław  Polska 
89  90  Angelika  Kosieradzka  K20/4  K 00:29:04.86  5:48 min/km Świeradów Zdrój  Polska 
133  91  Maria  Mazur  K60/1  K 00:33:28.62  6:41 min/km Wrocław  Polska 
113  92  Aleksandra  Wasiak  K30/12  K 00:31:22.64  6:16 min/km Wrocław  Polska 
24  93  RAFAŁ  WAJDZIK  M20/7  M 00:23:06.76  4:37 min/km Wrocław  Polska 

Strona 3 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy