Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg na koniec lata

Tradycyjnie, na zakończenie wakacji i przywitanie nowego roku szkolnego organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 1września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
128  175  Radoslaw  Myszka  K40/11  K 00:32:43.86  6:32 min/km Wroclaw  Polska 
74  176  Paweł  Kircuń  M40/19  M 00:28:16.55  5:39 min/km Wrocław  Polska 
142  177  Monika  Królińska  K30/20  K 00:34:49.33  6:57 min/km Wrocław  Polska 
124  178  Piotr  Króliński  M30/32  M 00:32:24.22  6:28 min/km Wrocław  Polska 
145  179  Katarzyna  Wróbel  K30/21  K 00:35:28.21  7:05 min/km Wałbrzych  Polska 
163  180  Kamil  Janicki  M40/36  M 00:38:33.18  7:42 min/km Wrocław  Polska 
99  181  Janina  Drozd  K20/6  K 00:29:50.62  5:58 min/km Wrocław  Polska 
127  182  Joanna  Chit  WKS WROCŁAW  K30/17  K 00:32:38.40  6:31 min/km Ząbkowice Śląskie  Polska 
138  183  Arkadiusz  Wojtas  M40/30  M 00:33:52.30  6:46 min/km wroclaw  Polska 
90  184  Aneta  Mrozek  K40/4  K 00:29:05.81  5:49 min/km Wrocław  Polska 
160  185  Patrycja  Krzemień  K40/20  K 00:37:59.13  7:35 min/km Wrocław  Polska 
161  186  Sławomir  Krzemień  Krzemień  M40/34  M 00:38:00.55  7:36 min/km Trzebnica  Polska 
112  187  Piotr  Chit  M30/28  M 00:31:17.05  6:15 min/km Ząbkowice Śląskie  Polska 
159  188  Kornelia  Żukrowska  K30/25  K 00:37:13.49  7:26 min/km Wrocław  Polska 
83  189  Kornelia  Celer  K30/8  K 00:28:49.57  5:45 min/km Wroclaw  Polska 
85  190  Jakub  Mroziewski  M40/25  M 00:28:50.01  5:46 min/km Wrocław  Polska 
14  191  Dominik  Masternak  M20/4  M 00:21:57.59  4:23 min/km Trzebnica   Polska 
82  192  Pawel  Olczyk  M40/23  M 00:28:44.15  5:44 min/km Wroclaw  Polska 
22  193  Monika  Drążewska  Biegamy we Wrocławiu  K20/1  K 00:22:52.65  4:34 min/km Wrocław  Polska 
91  194  Aleksandra  Marczukiewicz  WKURW_TEAM  K30/9  K 00:29:16.45  5:51 min/km Wrocław  Polska 
171  195  Marta  Klus  K30/28  K 00:41:04.05  8:12 min/km Wrocław  Polska 
79  196  Dawid  Mac  M30/26  M 00:28:34.43  5:42 min/km Wrocław  Polska 
197  Karol  Porczyński  M20/1  M 00:18:35.96  3:43 min/km Wrocław  Polska 
33  198  Łuksaz  Łach  Prędkie Stopy Żółwia  M30/15  M 00:24:15.74  4:51 min/km Wojnarowice  Polska 
199  Ihor  Babiichuk  EL-Piast team  M20/2  M 00:20:02.85  4:00 min/km Twardogóra  Polska 

Strona 7 z 8, pokazano 25 z 180 wszystkich rekordów

Sponsorzy