Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Wiosenny III

Radio Wrocław zaprasza wszystkich wiosennych biegaczy 15 kwietnia 2018, w niedzielę, o godz. 11.00.

Początek wiosny to doskonały moment, żeby się odważyć, założyć buty i przebiec kilka kilometrów w przyjaznym gronie.!

Tym razem pobiegniemy na dystansie 6 km, na którym właściwie każdy może spróbować swoich sił: zarówno osoby, które wytrwale trenowały zimą, jak i biegacze, którzy wiosną rozpoczynają biegową przygodę.

Zapraszamy na ścieżkę biegową Radia Wrocław, między mostami Jagiellońskimi
i Swojczyckim we Wrocławiu.

Pobiegniemy przy energetycznych dźwiękach Radia Wrocław.
Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.

DLA NAJLEPSZYCH NAGRODY: Rakiety tenisowe, vouchery na paliwo o wartości 150 zł


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
11  Jacek  Lesiecki  Wosiek Team/AZS AWF Wrocław  M20/1  M 00:19:29.72  3:14 min/km Wrocław  Polska 
123  Damian  Włodarczyk  M20/2  M 00:23:00.08  3:50 min/km Okalew  Polska 
56  Dawid  Banaś  M30/1  M 00:23:01.57  3:50 min/km Kobierzyce  Polska 
23  Grzegorz  Brylonek  Radio Wrocław  M40/1  M 00:23:02.97  3:50 min/km wrocław  Polska 
122  Łukasz  Krupa  Radio Wrocław  M20/3  M 00:24:35.45  4:05 min/km Chojnów  Polska 
72  Jarosław  Włodarczyk  M40/2  M 00:25:01.52  4:10 min/km Ostrówek  Polska 
118  Tomasz  Żurek  Żurek Team  M30/2  M 00:25:12.57  4:12 min/km Wrocław  Polska 
97  Paweł  Posłuszny  AWF Wrocław / KS Artemis  M30/3  M 00:25:29.46  4:14 min/km Wrocław  Polska 
26  Michał  Haber  M20/4  M 00:25:59.60  4:19 min/km Wrocław  Polska 
10  104  Piotr  Królikowski  BERGSON TEAM RUN  M30/4  M 00:26:07.03  4:21 min/km Wrocław  Polska 
11  112  Łukasz  Kosieradzki  M20/5  M 00:26:20.47  4:23 min/km Świeradów Zdrój  Polska 
12  73  Magdalena  Włodarczyk  Wieluń Biega  K40/1  K 00:26:27.18  4:24 min/km Okalew  Polska 
13  107  Waldek  Jarosik  M30/5  M 00:27:00.63  4:30 min/km Wrocław  Polska 
14  111  Dariusz  Antoniszyn  Matner Running Team  M50/1  M 00:27:01.50  4:30 min/km Szczytkowice  Polska 
15  60  Grzegorz  Soboń  M30/6  M 00:27:11.49  4:31 min/km Wrocław  Polska 
16  Bartosz  Masłowiec  Radio Wrocław / Masłowiec Team / WyRo Team / GT RAT /KS NonAjron  M30/7  M 00:27:19.72  4:33 min/km Wrocław  Polska 
17  87  Marcin  Gałka  M40/3  M 00:27:21.11  4:33 min/km Wrocław  Polska 
18  Arkadiusz  Gawron  M20/6  M 00:27:22.34  4:33 min/km Wrocław  Polska  
19  63  Wojciech  Abulewicz  Trening Studio 17  M50/2  M 00:27:25.26  4:34 min/km Wrocław  Polska 
20  27  Wojciech  Maciantowicz  M40/4  M 00:27:42.52  4:37 min/km Wrocław  Polska 
21  120  Tomasz  Wilanowski  M40/5  M 00:27:57.75  4:39 min/km Wrocław  Polska 
22  67  Piotr  Baranowski  Bierutowska Grupa Biegowa  M30/8  M 00:27:59.99  4:39 min/km Bierutów  Polska 
23  100  Basia  Szpilarewicz  Radio Wrocław  K40/2  K 00:28:07.34  4:41 min/km Ziębice  Polska 
25  115  Marek  Kantor  M30/10  M 00:28:14.64  4:42 min/km Wrocław  Polska 
26  117  Monika  Drążewska  Biegamy we Wrocławiu  K20/1  K 00:28:20.72  4:43 min/km Wrocław  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5

Strona 1 z 5, pokazano 25 z 104 wszystkich rekordów