Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
201  145  Jarosław  Musiał  M60/2  M 00:34:22.46  6:52 min/km Wrocław  Polska 
202  84  Monika  Sobuś  K30/37  K 00:34:22.77  6:52 min/km Wrocław  Polska 
203  162  Aneta  Kwit  K40/19  K 00:34:28.96  6:53 min/km Siechnice  Polska 
204  23  Justyna  Bronowicka  K30/38  K 00:34:38.33  6:55 min/km Pajęczak  Polska 
205  216  Anita  Królikowska  BERGSON TEAM RUN  K40/20  K 00:34:52.46  6:58 min/km Wrocław  Polska 
206  215  Barbara  Mandziej  K30/39  K 00:34:55.07  6:59 min/km Strzelin  Polska 
207  43  Joanna  Pokorny  K50/2  K 00:35:08.25  7:01 min/km Wrocław  Polska 
208  140  Dagmara  Kaczorowska  K20/18  K 00:35:16.25  7:03 min/km Wrocław   Polska 
209  186  katarzyna  bytner  K40/21  K 00:35:19.68  7:03 min/km wrocław  polska 
210  99  Ewa  Gonczarek  K30/40  K 00:35:20.01  7:04 min/km Chocianów  Polska 
211  200  Alicja  Gębczyńska  K40/22  K 00:35:24.58  7:04 min/km Wrocław  Polska 
212  286  MAŁGORZATA  HAŁKA  JACHU  M40/31  M 00:35:40.05  7:08 min/km WROCŁAW  Polska 
213  285  JAN  HAŁKA  JACHU  M40/32  M 00:35:41.20  7:08 min/km WROCŁAW  Polska 
214  251  Katarzyna   Rybacka  K20/19  K 00:35:44.13  7:08 min/km Jelcz-Laskowice  Polska 
215  224  Katarzyna  Kowalewicz  K40/23  K 00:35:45.01  7:09 min/km Wroclaw  Polska 
216  49  Jadwiga  Majerczyk - Godlewska  Nordiki  K50/3  K 00:36:10.35  7:14 min/km Wiązów  Polska 
217  201  Bernadetta  Gajewska  K30/41  K 00:36:11.89  7:14 min/km Wrocław  Polska 
218  202  Kamil  Janicki  M40/33  M 00:36:12.34  7:14 min/km Wrocław  Polska 
219  73  Tomasz  Stępień  M50/9  M 00:36:15.86  7:15 min/km Kobierzyce  Polska 
220  74  Bronisława  Stępień  K60/1  K 00:36:16.27  7:15 min/km Kobierzyce  Polska 
221  62  agnieszka  starżyk  K40/24  K 00:36:17.25  7:15 min/km wrocław  Polska 
222  Justyna  Kostaś  K30/42  K 00:36:39.80  7:19 min/km Nadolice wielkie  Polska 
223  107  Dominika   Mendel   K40/25  K 00:36:53.03  7:22 min/km Wrocław   Polska 
224  15  MARCIN  PŁOCICA  M40/34  M 00:36:53.38  7:22 min/km ZGORZELEC  POLSKA 
225  98  Barbara  Antkowiak  SlowJogging Wrocław  K20/20  K 00:36:56.31  7:23 min/km wrocław  Polska 

Strona 9 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy