Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8|9
Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
253  242  Katarzyna  Bujnowska  K30/53  K 00:46:03.85  9:12 min/km Wrocław  Polska 
252  94  Janusz  Dyja   M30/62  M 00:46:00.44  9:12 min/km Wrocław   Polska  
251  28  Michał  Mycko  M40/38  M 00:45:59.76  9:11 min/km Brzeg  Polska 
250  295  Aleksander  Rybicki  M30/61  M 00:45:48.54  9:09 min/km Brzeg Dolny  Polska 
249  178  Julia  Pikuła  K20/25  K 00:45:48.26  9:09 min/km Wrocław  Polska 
248  110  Aldona  Gibas  Team Atha  K30/52  K 00:45:47.86  9:09 min/km Wrocław  Polska 
247  19  Agata  Bidzińska  K30/51  K 00:43:48.64  8:45 min/km wrocław  Polska 
246  14  Agata  WOŹNIAK  K30/50  K 00:43:31.89  8:42 min/km Wrocław  Polska 
245  30  Paulina  Dudek  K40/28  K 00:42:20.81  8:28 min/km Wrocław  Polska 
244  16  Monika  Trzebowska  K30/49  K 00:42:18.78  8:27 min/km Wrocław  Polska 
243  11  Róża  Błaszczyk  Night Runners Wrocław  K30/48  K 00:40:51.90  8:10 min/km Wrocław  Polska 
242  54  Aleksandra  Dajczak  Strefa Dobrej Formy  K40/27  K 00:40:31.16  8:06 min/km Wrocław  Polska 
241  Agnieszka  Filipek  Klub Bobika  K30/47  K 00:40:11.30  8:02 min/km Wrocław  Polska 
240  83  Izabela  Fidler  K30/46  K 00:39:57.26  7:59 min/km Wrocław  Polska 
239  209  Anna  Zacharska  K30/45  K 00:39:11.21  7:50 min/km Wrocław  Polska 
238  211  Tomasz  Zacharski  M40/37  M 00:39:10.83  7:50 min/km Wrocław  Polska 
237  92  Paulina  Witkowska  K20/24  K 00:38:53.34  7:46 min/km Wrocław  Polska 
236  21  Piotr  Dąbrowski  M30/60  M 00:38:40.45  7:44 min/km Wrocław  Polska 
235  180  Majka  Szklarz  K20/23  K 00:38:39.70  7:43 min/km Osiek  Polska 
234  34  Aleksandra  Karczmarska  K20/22  K 00:38:36.64  7:43 min/km Wrocław  Polska 
233  131  Piotr  Kosarzycki  Jaros Team  M40/36  M 00:38:36.63  7:43 min/km Warszawa  Polska 
232  210  Sławomir  Krzemień  Krzemień  M40/35  M 00:38:24.60  7:40 min/km Trzebnica  Polska 
231  208  Patrycja  Krzemień  K40/26  K 00:38:23.35  7:40 min/km Wrocław  Polska 
230  76  Sandra  Just  K30/44  K 00:37:47.26  7:33 min/km Wrocław  Polska 
229  75  Camilla  Nykamb  K20/21  K 00:37:47.16  7:33 min/km Wroclaw  Polska 
< poprzednia1|2|3|4|5|6|7|8|9

Strona 1 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy