Bieg RW: „W pogoni za św. Mikołajem”

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2015-12-06 04:25 | Zmodyfikowano: 2015-12-06 12:39

Chcieliśmy żeby 6 grudnia kojarzył się nie tylko z rozdawaniem i otrzymywaniem prezentów, ale również z aktywną zabawą i rywalizacją. To wszystko udało się zrezaliwoać podczas pokonywania radiowej trasy biegowej w Parku Tysiąclecia.

fot. Gregor Niegowski

Bieg miał charakter biegu rekreacyjnego, w którym przede wszystkim liczyła się dobra zabawa. Biegaliśmy, obdarowywaliśmy się prezentami i bawiliśmy się wspólnie z Mikołajami przy dźwiękach Radia Wrocław.

W rywalizacji na 3,5 kilometra wziął udział m.in Bartosz Masłowiec, dla którego był to już kolejny start w biegu Radia Wrocław:

Na radiowym biegu wszędzie można było spotkać św. Mikołaja! Mikołaj poprowadził rozgrzewkę.

Dopingował też na całej tracie, a na mecie wręczał medal. Każdy uczestnik otrzymał mikołajkowy pakiet startowy (paczkę oraz czapkę św. Mikołaja).

Chcieliśmy, aby tego dnia wszyscy mieli równe szanse wybiegania dodatkowych nagród. Dlatego specjalne paczki - nagrody czekały na tych, którzy na trasie biegu spotkają, dogonią św. Mikołaja i otrzymają od niego specjalną opaskę. Św. Mikołaj pojawiał się na trasie niespodziewanie! Dla dzieci zorganizowaliśmy Bieg Krasnala. Każdy mały biegacz również otrzymał radiową paczkę od św. Mikołaja.

 

Po sportowych emocjach był czas na gorącą ucztę: dorosłych pyszna grochówka, dzieci na kubek czekolady. Oczywiście szefem kuchni był św. Mikołaj. A wszystko to przy rytmicznych dźwiękach Radia Wrocław, które przez całą imprezę zagrzewały do walki, wprowadzały w biegowy nastrój i umilały czas.

 

SPONSORZY BIEGU:

Zdjęcia