RADIOWY BIEG WALENTYNKOWY: Parami do mety! [GALERIA ZDJĘĆ]

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-02-14 11:51 | Zmodyfikowano: 2016-02-14 12:51

Walentynki można spędzić na wiele sposobów: w kinie, na kolacji, spacerze. Można też razem wystartować w biegu walentynkowym, na który Radio Wrocław zaprosiło Was do Parku Zachodniego we Wrocławiu.

Zdjęcia: Andrzej Owczarek

W tym biegu mógł wystartować każdy. Zapisy indywidualne prowadziliśmy na stronie biegamy.prw.pl. Ale szczególnie zachęcaliśmy do pokonania dystansu w duecie. Każda para, która zdeklarowała się przy pobraniu numerów startowych, że chce pobiec razem, otrzymała czerwoną nitkę. Warunkiem zaliczenia biegu „w duecie” było dotarcie do mety z nieprzerwaną nitką. Każda para, której udało się ukończyć bieg razem, na mecie otrzymała dodatkową niespodziankę ufundowaną przez sponsora.

Dodatkowa atrakcja to konkurs na najciekawsze, najbardziej zaskakujące przebranie walentynkowe. Specjalnie powołana komisja wybiera pięć przebrań, których autorzy zostają uhonorowani nagrodami rzeczowymi.

Zawodnicy zostali sklasyfikowani w 3 kategoriach:

  • generalnej kobiet,
  • generalnej mężczyzn
  • oraz kategorii par. 

Zwycięzców w każdej kategorii nagradzamy radioodbiornikami cyfrowymi.

Przekonujemy też wszystkich, którzy do tej pory jeszcze nie rozpoczęli przygody biegowej do tego, że bieganie to jedna z najprzyjemniejszych form aktywności fizycznej. Trener drużyny biegowej Radia Wrocław, Weronika Machowska organizuje warsztaty dla początkujących biegaczy, na których każdy może uzyskać porady, w jaki sposób przełamać się i zacząć biegać.

SPONSOR BIEGU