Dzieci nadają rytm!

Andrzej Andrzejewski | Utworzono: 2016-05-18 20:40 | Zmodyfikowano: 2016-05-18 10:08

Bieg rodzinny Radia Wrocław

Zapraszamy na kolejny bieg organizowany przez Radio Wrocław. Spotkajmy się 19 czerwca o godz. 11.00 na ścieżce biegowej Radia Wrocław, w Parku Wschodnim (obok ulicy Krakowskiej) we Wrocławiu.
W tym biegu to dzieci będą dyktować, jakie będzie tempo biegu.

Każdy dorosły, który zapisze się na bieg Radia Wrocław na portalu biegamy.radiowroclaw.pl otrzyma dwa numery startowe: jeden dla siebie, drugi dla dziecka. Celem naszym jest, byście ukończyli bieg wspólnie z dzieckiem. Możecie biec, możecie iść i spokojne spacerkiem pokonać dystans. Ważne, aby odbyło się to w tempie dziecka i zgodnie z jego możliwościami. Na pokonanie dystansu będzie mnóstwo czas: limit wynosi aż 2 godziny.

W Parku Wschodnim jest wyjątkowo cicho i spokojnie. To naszym zdaniem jeden z najładniejszych wrocławskich parków. Jest najmłodszy i jednocześnie najmniej znany wrocławianom, a my szczególnie go polecamy. Jest idealnym miejscem na trucht, spacer z dzieckiem.

Na miejscu moc atrakcji dzieciom zapewni także Akademia Młodego Radiowca. Pod okiem najlepszych dziennikarzy Radia Wrocław będziemy nagrywać audycję, ćwiczyć głos i oddech oraz trenować dykcję. Będziemy także biegać z mikrofonem bawiąc się w dziennikarza radiowego i reportera. A wszystko w pięknych okolicznościach przyrody.

Rozgrzewkę i ćwiczenia ruchowe dla dzieci poprowadzi Trenerka Radiowej Drużyny Biegowej Radia Wrocław, Weronika Machowska.

Dla uczestników przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety startowe (zarówno dla dorosłego, jak i dla dziecka) oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.

Zapisy: https://www.biegamy.radiowroclaw.pl/competitions/showrace/15/Dzieci-nadaja-rytmPrzydatne informacje:
1. Termin imprezy: 19.06.2016 ( niedziela ), start godz. 11.00
2. Miejsce: ścieżka biegowa Radia Wrocław w Parku Wschodnim we Wrocławiu
3. Trasa: wynosi 2850 m. Start znajduje się w miejscu oznaczonym jako „Start” ścieżki biegowej Radia Wrocław. Trasa będzie przebiegała po wyznaczonej i oznakowanej trasie.
4. Limit czasowy wynosi 2 godziny
5. Limit uczestników: 200 osób dorosłych + towarzyszące im dzieci
6. Zapisy (od 8.04.2016 do 15.06.2016 godz. 15.00 lub do wyczerpania limitu opłaconych miejsc) na stronie internetowej biegamy.radiowroclaw.pl
7. Opłata startowa w Biegu Wiosennym wynosi 25 zł do 31.05.2016, 30 zł do 15.06.2016
8. Odbiór pakietów startowych w dniu zawodów, w biurze organizatora, czynnym od godz. 9.00
Zapisy od 8 kwietnia na stronie biegamy.radiowroclaw.pl

Sponsor biegu: