Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Nocny w Parku Grabiszyńskim

W Noc Świętojańską Radio Wrocław zaprasza na nocną przygodę biegową. Już wkrótce w Parku Grabiszyńskim rozbłysną latarnie i bieganie w parku będzie możliwe również po zmroku.

Oświetlone alejki są nie lada gratką dla amatorów wieczornego biegania, dlatego postanowiliśmy jako pierwsi zaprosić do biegu, który przetestuje trasę, sprawdzi, jak wygląda i funkcjonuje oświetlony Park Grabiszyński.

Pobiegniemy trasą, którą wytyczyły nowe latarnie: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
24  83  Krzysztof  Brzazgoń  M30/7  M 00:20:53.81  4:10 min/km Tymbark  Polska 
25  195  Jakub  Duda  Orientop Wrocław  M30/8  M 00:21:04.50  4:12 min/km Wleń  Polska 
26  79  Piotr  Dorada  M30/9  M 00:21:29.01  4:17 min/km Wrocław  Polska 
27  216  Oleg  Ignatiuk  M40/4  M 00:21:38.52  4:19 min/km Wroclaw  Polska 
28  74  Bartosz  Masłowiec  Rungineers / Masłowiec Team / PRW.pl  M30/10  M 00:21:46.92  4:21 min/km Wrocław  Polska 
29  95  Arkadiusz  Gawron  M20/11  M 00:21:50.42  4:22 min/km Wrocław  Polska  
30  263  Marta  Górecka  K20/1  K 00:21:53.42  4:22 min/km Wroclaw  Polska 
31  23  Krzysztof  Rybarczyk  M30/11  M 00:21:57.46  4:23 min/km Wrocław  Polska 
32  287  Radosław  ZĄB  Ząb  M30/12  M 00:22:01.34  4:24 min/km WROCŁAW  Polska 
33  238  Józef  Michalski  M50/1  M 00:22:11.88  4:26 min/km Bystrzyca Kłodzka  Polska 
34  225  Marek  Rzepka  M40/5  M 00:22:12.26  4:26 min/km Wrocław  Polska 
35  22  Markku  Havonen  M50/2  M 00:22:17.96  4:27 min/km Wroclaw  Polska 
36  250  Joanna  Schatt  K20/2  K 00:22:18.20  4:27 min/km Kędzierzyn-Koźle  Polska 
37  239  Janusz  Michalski  M50/3  M 00:22:18.92  4:27 min/km Stara Bystrzyca  Polska 
38  123  Bartosz  Kałuziński  M20/12  M 00:22:19.81  4:27 min/km Wrocław  Polska 
39  30  Beata  Bąkowska-Tomaś  niezrzeszony amator  K40/3  K 00:22:20.98  4:28 min/km Wrocław  Polska 
40  289  Michał  Madera  LECIMY TUTAJ  M30/13  M 00:22:24.42  4:28 min/km Wrocław  Polska 
41  269  Szymon  Górecki  M20/13  M 00:22:27.61  4:29 min/km Wrocław  Polska 
42  275  Radosław   Wilczyński   M40/6  M 00:22:31.60  4:30 min/km Ząbki  Polska 
43  107  Agnieszka  Dziergwa  #SobasTeam  M30/14  K 00:22:49.54  4:33 min/km Iwiny  Polska 
44  234  Marek  Jastrzębski  M20/14  M 00:22:51.51  4:34 min/km Wrocław  Polska 
45  24  Piotr   Galewski   WROCŁAW MARATHON TEAM   M40/7  M 00:23:02.54  4:36 min/km Wrocław  Polska 
46  134  Michał  Niewidziajło  Idea Getin Leasing  M30/15  M 00:23:09.09  4:37 min/km Oława  Polska 
47  243  Maciej  Baryski  M30/16  M 00:23:11.52  4:38 min/km Wrocław  Polska 
48  233  EDYTA  CHMIELEWSKA  KS Zielono-Czarni  K30/3  K 00:23:24.39  4:40 min/km Augustów  Polska 

Strona 2 z 12, pokazano 25 z 276 wszystkich rekordów

Sponsorzy