Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg Nocny w Parku Grabiszyńskim

W Noc Świętojańską Radio Wrocław zaprasza na nocną przygodę biegową. Już wkrótce w Parku Grabiszyńskim rozbłysną latarnie i bieganie w parku będzie możliwe również po zmroku.

Oświetlone alejki są nie lada gratką dla amatorów wieczornego biegania, dlatego postanowiliśmy jako pierwsi zaprosić do biegu, który przetestuje trasę, sprawdzi, jak wygląda i funkcjonuje oświetlony Park Grabiszyński.

Pobiegniemy trasą, którą wytyczyły nowe latarnie: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
174  172  Edward  Zarzecki  M50/6  M 00:29:32.70  5:54 min/km Wroclaw  Polska 
175  66  Ewelina  Chmura  K30/41  K 00:29:32.99  5:54 min/km Wrocław  Polska 
176  106  Jacek  Szyda  PRO-RUN Wrocław  M40/28  M 00:29:38.68  5:55 min/km Wrocław  Polska 
177  171  Aleksandra  Tekieli  JESTEM GWIAZDĄ LUDZI FANTAZJĄ  K20/14  K 00:29:44.02  5:56 min/km Wrocław  Polska 
178  101  Iwona  Boguszewicz  K30/42  K 00:30:01.10  6:00 min/km Wrocław  Polska 
179  138  Matylda  Kocyba  K30/43  K 00:30:02.41  6:00 min/km Opole  Polska 
180  110  Adrian  Cholewa  M20/26  M 00:30:12.85  6:02 min/km Twardogóra  Polska 
181  52  Anna  Zacharska  K30/44  K 00:30:16.32  6:03 min/km Wrocław  Polska 
182  98  Magdalena  Anklewicz  K20/15  K 00:30:21.54  6:04 min/km Wrocław  Polska 
183  159  Włodzimierz  Wilanowski  Niezrzeszony  M50/7  M 00:30:34.21  6:06 min/km Wrocław  Polska 
184  223  Ewa  Madalska  K40/20  K 00:30:35.43  6:07 min/km Wrocław  Polska 
185  286  Ewa  Bosek  K20/16  K 00:30:35.83  6:07 min/km Wrocław  Polska 
186  288  Ola   Karmiszew-Wicher   K20/17  K 00:30:36.70  6:07 min/km Wrocław   Polska  
187  264  Rafał  Kruk  M40/29  M 00:30:38.62  6:07 min/km Wrocław  Polska 
188  209  Anna  Wiewiórka  K20/18  K 00:30:40.29  6:08 min/km Wrocław   Polska 
189  145  Joanna  Pokorny  K40/21  K 00:30:44.55  6:08 min/km Wrocław  Polska 
190  170  Anna  Dublowska  K30/45  K 00:30:44.97  6:08 min/km Wrocław  Polska 
191  189  Michał  Flendrich  M20/27  M 00:30:47.07  6:09 min/km Wrocław  Polskaa 
192  85  Tomasz  Musiał  Bystrzyckie Dziki  M20/28  M 00:30:51.63  6:10 min/km Bystrzyca Górna  Polska 
193  258  Dominika  Zdrzałka   K30/46  K 00:30:51.65  6:10 min/km Psary  Polska 
194  84  Joanna  Surnik  K20/19  K 00:30:52.43  6:10 min/km Świdnica  Polska 
195  185  Joanna  Wira  K40/22  K 00:30:56.45  6:11 min/km Wrocław  Polska 
196  174  Agnieszka   Wilk  K20/20  K 00:31:10.15  6:14 min/km Jawor  Polska  
197  295  Grzegorz  Ciołkowski  M30/41  M 00:31:11.18  6:14 min/km Wrocław  Polska 
198  161  Aleksandra  Marciniak  K20/21  K 00:31:14.59  6:14 min/km Twardogóra  Polska 

Strona 8 z 12, pokazano 25 z 276 wszystkich rekordów

Sponsorzy