Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Sportowo-muzyczne zakończenie sezonu wakacyjnego II

Choć dopiero początek wakacji, już dziś zapraszamy na sportowo-muzyczne zakończenie sezonu letniego.

Tradycyjnie już organizujemy bieg w Parku Grabiszyńskim – dla dorosłych na dystansie 5 km, dla najmłodszych na symbolicznym, kilkusetmetrowym dystansie.

Spotykamy się 2 września na ścieżce biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim. Biegacze zmierzą się z dystansem 5 kilometrów (pętla trasy biegowej Radia Wrocław w Parku Grabiszyńskim).

Na koniec, dla najmłodszych biegaczy, zostanie zorganizowany Bieg Krasnala (godz. 12.00). Zapisy na Bieg Krasnala od godz. 9.30 w biurze zawodów przy starcie biegu.

Jak zwykle gwarantujemy profesjonalny pomiar czasowy, atrakcyjne pakiety startowe, medale na mecie i oczywiście dobrą zabawę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
131  119  Wojciech  Koredczuk  M20/22  M 00:34:47.98  6:57 min/km Wrocław  Polska 
130  Daniel  Wencel  ZA SZYBCY ZA WŚCIEKLI KADETT DRIFT  M20/3  M 00:20:30.05  4:06 min/km Miejska Górka  Polska 
34  Piotr  Malecha  M20/4  M 00:20:42.85  4:08 min/km Opole  Polska 
13  31  Jerzy   Mirski   WKURW-TEAM  M20/5  M 00:22:22.78  4:28 min/km Grębocice  Polska 
15  Arkadiusz  Gawron  M20/6  M 00:22:33.11  4:30 min/km Wrocław  Polska  
18  56  Kacper  Floryn  JZG  M20/7  M 00:22:41.93  4:32 min/km WROCŁAW  Polska 
25  140  Wiktor  Gancarczyk  Żuczki Politechniczne  M20/8  M 00:23:44.05  4:44 min/km Jordanów Śląski   Polska 
30  110  Piotr  Wiak  M20/9  M 00:24:03.37  4:48 min/km Wrocław  Polska 
114  Marek  Ostolski  M30/1  M 00:19:41.52  3:56 min/km Wroclaw  Polska 
29  117  Piotr  Sójka  Klub Biegacza Kompania Piwowarska  M30/10  M 00:23:54.83  4:46 min/km Wrocław  Polska 
32  Wojciech  Kulczycki  M30/11  M 00:24:18.72  4:51 min/km Wrocław  Polska 
34  134  Przemysław  Fogt  M30/12  M 00:24:27.69  4:53 min/km Kąkolewo  Polska 
35  166  Jakub  Jankowski  M30/13  M 00:24:28.42  4:53 min/km Wrocław  Polska 
41  105  Bartek  Suchodolski  M30/14  M 00:25:08.19  5:01 min/km Wrocław  Polska 
42  15  Michał  Ciesielski  M30/15  M 00:25:14.24  5:02 min/km Wrocław  Polska 
47  145  michał  nierzewski  Nierzewscy  M30/16  M 00:25:37.86  5:07 min/km wrocław  Polska 
51  Tomasz  Olas  M30/17  M 00:25:59.13  5:11 min/km Wrocław  Polska 
55  100  Michał  Błaszczok  M30/18  M 00:26:17.24  5:15 min/km Wrocław  Polska 
61  129  Paweł  Pietraszek  Dzieci Forresta Gumpa  M30/19  M 00:26:58.07  5:23 min/km Wrocław  Polska 
88  Michał Esteban  Łojko  Rajtarowianka Drzonków  M30/2  M 00:20:01  4:00 min/km Drzonków  Polska 
67  76  Przemysław  Twardowski  M30/20  M 00:27:22.01  5:28 min/km Wrocław  Polska 
71  127  Władysław  Kwaśnicki  M30/21  M 00:27:42.72  5:32 min/km Opole  Polska 
72  132  quang  pham  M30/22  M 00:27:42.95  5:32 min/km Wrocław  polska 
73  81  Rafał  Piekarski  ---  M30/23  M 00:27:43.32  5:32 min/km Pruszowice  Polska 
75  Bartosz  Żółtowski  M30/24  M 00:27:50.09  5:34 min/km Wrocław  Polska 

Strona 4 z 6, pokazano 25 z 150 wszystkich rekordów

Sponsorzy