Strefa zawodów » informacje dotyczące konkurecji

Bieg nocny

Radio Wrocław zaprasza na nocne bieganie w Parku Grabiszyńskim, 29 czerwca godz. 22.00,

Pobiegniemy oświetloną latarniami trasą: od Górki Skarbowców, przez Aleję Romera, obok wzgórza z Cmentarzem Żołnierzy Polskich.

Dla uczestników przygotujemy atrakcyjne pakiety startowe oraz pamiątkowe medale dla wszystkich, którzy pokonają trasę.


Wyniki

Kat. OPEN Numer Imię Nazwisko Klub/Drużyna Kat. wiek. Płeć Czas netto Tempo Miasto Kraj
76  111  Paweł  Durajczyk  M20/22  M 00:24:50.86  4:58 min/km Kalisz  Polska 
77  115  Michał  Jarzyna  M20/23  M 00:24:51.40  4:58 min/km Wrocław  Polska 
81  71  Michał  Kula  M20/24  M 00:25:03.23  5:00 min/km Czętochowa  Polska 
84  50  Paweł  Szczepanik  Zbłąkani Kajakarze  M20/25  M 00:25:08.93  5:01 min/km Wrocław  Polska 
85  117  Patryk  Kuligowski  M20/26  M 00:25:09.53  5:01 min/km Wrocław  Polska 
97  116  Jakub  Gałązka  M20/27  M 00:25:33.89  5:06 min/km Iwiny  Polska 
129  255  Michał  Dżugaj  M20/28  M 00:27:31.04  5:30 min/km Żmigród  Polska 
173  126  Paweł  Ciszewski  M20/29  M 00:31:47.06  6:21 min/km Wrocław  Polska 
279  Jakub   Marcinkowski   KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI   M20/3  M 00:18:29.83  3:41 min/km OSTRÓW WIELKOPOLSKI   Polska 
175  Rafał  Gorbenko  #alkorun  M20/4  M 00:18:33.82  3:42 min/km Bystrzyca  Polska 
42  Kamil  Paradowski  M20/5  M 00:19:07.16  3:49 min/km Zgorzelec  Polska 
10  120  Aleksander  Janusz  Sokolec Fans & Benio  M20/6  M 00:19:53.90  3:58 min/km Wrocław  Polska 
15  32  Daniel  Wójcik  Black Running  M20/7  M 00:20:42.34  4:08 min/km Kamienna Góra  Polska 
16  36  Filip  Marszałek  Sizzurp  M20/8  M 00:20:45.08  4:09 min/km Wrocław  Polska 
17  256  Kamil  Respondek   M20/9  M 00:20:48.17  4:09 min/km Kamienna Góra   Polska 
284  Krzysztof  Pruciak  Lecymy Durś / Biegowy Patol  M30/1  M 00:18:13.62  3:38 min/km Oława  Polska 
28  146  Maciej  Musiał  4pak  M30/10  M 00:21:42.07  4:20 min/km Wrocław  Polska 
29  89  Adam  Maciejewski  M30/11  M 00:21:54.69  4:22 min/km Wrocław  Polska 
30  229  Robert  Kalita  M30/12  M 00:21:56.50  4:23 min/km Wrocław  Polska 
35  217  Piotr  Królikowski  BERGSON TEAM RUN  M30/13  M 00:22:26.74  4:29 min/km Wrocław  Polska 
37  155  Sebastian   Rudny  MilkyWay  M30/14  M 00:22:35.57  4:31 min/km Lubawka  Polska 
38  25  Piotr  Wysocki  M30/15  M 00:22:36.28  4:31 min/km Wrocław  Polska 
39  290  David  Arutyunyan  BIM Russia  M30/16  M 00:22:40.18  4:32 min/km Tartu  Estonia 
40  240  Paweł  Przebierała  M30/17  M 00:22:40.96  4:32 min/km Wrocław  Polska 
45  197  Mateusz  Grabowski  Wataha Grupa Treningowa  M30/18  M 00:22:47.19  4:33 min/km Środa Śląska  Polska 

Strona 6 z 11, pokazano 25 z 253 wszystkich rekordów

Sponsorzy