Biegowe pożegnanie wakacji z Radiem Wrocław [ZDJĘCIA]

Bartosz Tomczak | Utworzono: 2019-09-01 14:43 | Zmodyfikowano: 2019-09-02 09:46

W tradycyjnej imprezie na naszej ścieżce w Parku Grabiszyńskim rywalizowano na dystansie 5 kilometrów, a najmłodsi pokonali symboliczny dystans w Biegu Krasnala.

Fot. Radek Bugajski

Biegaczy nie przestraszył ponad 30-stopniowy upał. W sportowym pożegnaniu wakacji przy muzycznych dźwiękach Radia Wrocław wzięło udział ponad 200 osób.

W biegu głównym najszybszy okazał się Karol Porczyński (czas 18:35 min.), który wyprzedził Krzysztofa Pruciaka i Marka Ostolskiego.

Wśród pań jako pierwsza do mety dotarła Monika Drążewska. Na kolejnych stopniach podium stanęły Jadwiga Oleksy i Anna Brożyniak.

Pełne wyniki biegu TUTAJ

O profesjonalną rozgrzewkę dla wszystkich biegaczy, jak zwykle w radiowych imprezach, zadbała trenerka biegowa Weronika Machowska.

Jak zwykle spore emocje wywoływał Bieg Krasnala, w którym rywalizowali najmłodsi uczestnicy w wieku od 3 do 10 lat.

Najszybsi uczestnicy zostali nagrodzeni m.in. biletami na radiowe koncerty. Z racji na panujące upały dla wszystkich biegaczy oprócz pakietów startowych i radiowych medali na mecie, przygotowaliśmy dodatkowo - słodki lodowy poczęstunek.


Kolejny radiowy bieg 29 września. Tego dnia zapraszamy do udziału w Biegu Seniora na naszej ścieżce biegowej w Parku Wschodnim. 27 października w Parku Grabiszyńskim odbędzie się natomiast, organizowany po raz pierwszy przez Radio Wrocław - Bieg Halloween.

SPONSOR BIEGU

 

Zdjęcia